Έκτακτη προδιακοπική συνάντηση για τσιμπολόγημα - Δευτέρα 6/8 (νωρίς, ε; 8 με 9)

kapa18 · 51 · 13520

kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
Το κουαρτέτο Καλλιθέα ομού μετά της Καμπούκι λέει να πάει για φαγητό τη Δευτέρα. Δεν έχουμε αποφασίσει μέρος, μόνο την ημέρα και την ώρα. Παρακαλείσθε όσοι ενδιαφέρεστε να συμμετάσχετε να δηλώσετε ενταύθα και να κάνετε τις προτάσεις σας για πιθανό χώρο. (Μπορούμε να σκεφτούμε και μέρη εκτός κέντρου και να μετακινηθούμε προς τα εκεί με τα αυτοκίνητα. Εξάλλου δε νομίζω να έχουμε μείνει και πολλοί στην Αθήνα μέχρι τη Δευτέρα).

« Last Edit: 03 Aug, 2007, 15:05:12 by kapa18 »


  • Guest
Εξάλλου δε νομίζω να έχουμε μείνει και πολλοί στην Αθήνα μέχρι τη Δευτέρα).

Ακριβώς, - 1.



kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
LOL!!

Το ήξερα ότι θα είχαμε απώλειες αλλά είπα να το ποστάρω για τους τελευταίους εναπομείναντες! ;-D
Φεύγεις για Αλόννησο αυτό το Σ/Κ;





kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
Ξέρω πόσο καιρό περιμένατε αυτή τη στιγμή...
-1
:)

Καλέ, εσύ ακόμα εδώ είσαι; Ήμουν απολύτως σίγουρη ότι έχεις ήδη φύγει!


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male

banned13

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2972
    • Gender:Female
Επίσης -1

Αν θέλετε, κανονίζουμε για την παραπάνω Δευτέρα, που θα έχω επιστρέψει! Αλλά υποψιάζομαι ότι τότε θα έχετε φύγει όλοι οι υπόλοιποι :-)



banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Με τόσα μείον, θα κάνω τα πάντα να είμαι εδώ και να έρθω. Μπορείτε να με ενημερώσετε και για τις επόμενες πέντε συναντήσεις, για να μη γίνει το ανάποδο και με φτάσει ο Στάθης;


paraskevi

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 703
    • Gender:Female
Κι εγώ εδώ θα είμαι, αλλά δεν ξέρω ακόμα αν θα καταφέρω να έρθω. Θα σας το επιβεβαιώσω τη Δευτέρα το πρωί.
Never explain yourself to anyone. Because the person who likes you, doesn't need it, and the person who dislikes you, won't believe it.



kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
Εμμμμ.... μια Τριτούλα, καλέ; Κάτι;

Όντι μου, θα προσπαθήσω αλλά δεν το βλέπω γιατί τη Δευτέρα μόνο μπορεί η modus tollens (η 4η του κουαρτέτου, νέο μέλος του φόρουμ) και καταλαβαίνεις τι μουρμούρα θα φάω (από τις άλλες) αν της το αλλάξω! :-)


jglenis

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 519
    • Gender:Male
Εγώ εδώ θα είμαι τη Δευτέρα (ή την Τρίτη), οπότε ναι. Μια και θα είμαστε λίγοι απ'ότι φαίνεται, δεν πάμε στον Καπετάν τέτοιο στη Φειδίου; Ή σε κάτι παρόμοιο αλλά λιγότερο insect-friendly, μια και καλοκαίρι;
Life is like a grammar lesson. You find the past perfect and the present tense.


kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
Είχα σκεφτεί αυτό για περισσότερο σοσιαλάιζινγκ: http://www.athinorama.gr/restaurants/articles/default.asp?c=crudo&i=1608

Αλλά και ο Καπετάν Μιχάλης μια χαρά μου φαίνεται.


 

Search Tools