Μετεκλογική σύναξη στη Θεσσαλονίκη - "Μυρσίνη" / Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2007, 1.30 το μεσημέρι

wings · 439 · 61402

Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
α) Φτερωτή, η αβατάρα είναι τέλεια! Ξέρεις ότι έχω αδυναμία στις μάγισσες! ;-)
β)Τι κάθεστε και γράφετε καλέ και σας διαβάζει και κόσμος;;;; Οι μάγισσες δεν αποκαλύπτονται, παιδί μου! Κρύβε λόγια!!!
γ) Θα έρθω για σεμινάριο στο σαλόνι σου. Τον γκρέμισες τον τοίχο ή θα στραβωθώ;;;; ;-)))
δ) Βρε, Στάθη, τελικά σε πείραξαν τα τσακάλια;;; Ελπίζω να μην σε "ξέχασαν" στο δάσος τη νύχτα! ;-))
ε) Ήθελα να γράψω και άλλα, αλλά τόσες σελίδες σιγά μη θυμάμαι τι είπατε!!! ;-))))
στ) Σταύρακα, όπως είδες, δεν τρώω γλυκά, μόνο για συμπαράσταση!!! Για να μην παρεξηγηθείς!!!!! ;-))))

(φτάνουμε τις 30 σελίδες;;;;;;)

Τώρα που γράφω λαλακίες με τοσοδούλια γραμματάκια, σας έχει βγει το μάτι, εεεε;;;; χιχιχι
"Only Love can leave such a... Mark!"


Mrs.Jones

  • Newbie
  • *
    • Posts: 21
    • Gender:Female
  • Mani
Ισως off topic, μα και εγώ βρίσκω την αβατάρα καταπληκτική, ΜΑΓΙΣΣΑ, μα δεν ξέρω που αλλού να μπω να το πω... ¨Oταν ησυχάσω απο άγχος και δουλειά θα ποστάρω χειμωνιάτικες συνταγές στο Favorite Recipes.
Quechua Riddles:
A Town with no streets.
Honeycomb.



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Καλημέρα σας, Λίνα! Ευχαριστούμε σας για την αρωγή.

Μάγκες, τέλος εδώ με το νήμα αυτό. Πάμε για την επόμενη σύναξη πια!
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Εννοείς τα εισερχόμενα;

Πμφ! Εγώ δεν τα είχα χάσει. (Το σπασικλάκι!)


Εγώ, τα είχα χάσει! (τα πμ, ε!)
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.



 

Search Tools