Η Λεοντόψυχη στη Θεσσαλονίκη

lionpsyche

• Hero Member
Να'μαι κι εγώ! Καλέ ήμουν στη Σχολή και μετά διάβαζα τα σημεία στίξης, γιατί έχω να παραδώσω μια επίσημη εργασία και μετά έτρεχα για κάτι δουλειές. Αφήστε, σήμερα είμαι πεθαμένη! Αλλά μιλάω ακόμη και από τάφο εγώ. Αμ, πώς! Μάλλον θα έρθω μετά την Κυριακή του Πάσχα για να γνωρίσω και την Anastasia. Σ'ευχαριστώ Wings. Ξέρω πως θα με υποδεχθείς κατάλληλα. Ξαναγυρνάω σε λίγο!!! Είδες Τολάκο; Εμφανίζομαι εκεί που δεν το περιμένεις! Σας υπερευχαριστώ για τη θερμή υποδοχή που έχει ήδη ξεκινήσει αφού έγινα και... νήμα! Σας ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και το εκτιμώ αφάνταστα!!! Φροντίστε να μου βρείτε καλό ξενοδοχείο και κοντά σας, ε;

banned

• Sr. Member
«Κοντά μας» είναι μια κουβέντα, λιονταρούδι μου. Αφού εγώ μένω βορειοανατολικά, η ηγερία της ποίησης νοτιανατολικά και η αγαπημένη της Μάγιας τέρμα θεού δυτικά. Ενώ τα ξενοδοχεία (και τα παγκάκια των πάρκων) βρίσκονται κυρίως στο κέντρο. Πάντως, μη στενοχωριέσαι, έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στο ξωτικό. Κάτι θα κατεβάσει το θηλυκό μυαλό του.

banned

• Sr. Member
«Μη του δίνεις βάση. Τάζει συναντήσεις και μετά εξαφανίζεται και λέει ως πρόσχημα ότι δεν έγινε σωστή συνεννόηση. Τίποτα δεν θα πεις σ' εμένα. Εδώ μέσα θα του κλείσεις ραντεβού, δημοσίως, θα συμφωνήσετε τα πάντα οι δυο σας για τη μέρα και την ώρα κι εγώ θα φροντίσω απλώς να είμαι παρούσα».

Λεοντόψυχη, πολύ σοβαρά τώρα, παραθέτω το απόσπασμα αυτό από το χθεσινό μήνυμα της Βίκυς για να σου πω ότι θα πρέπει να κλείσεις τα ραντεβού σου με τη Βίκυ και την Αναστασία (και όποιους άλλους θέλουν να έρθουν). Παραδέχομαι ότι δεν μπορείς να βασιστείς σε μένα. Και επειδή δεν θέλω να απογοητευτείς, σου λέω ότι αν μπορέσω να έρθω, θα έρθω, αλλιώς όχι. Κανόνισε την πορεία σου λοιπόν με αυτά τα δεδομένα.

lionpsyche

• Hero Member
Με στενοχωρείς αφάνταστα Τολάκο μου. Εγώ θα κανονίσω με τα κορίτσια. Αν δεν έρθεις, εσύ θα χάσεις. Και θα χάσεις και μερικά από τα έργα μου! Για ξανασκέψου το! Και γρήγορα ε;

banned

• Sr. Member
Θέλω να έρθω και θα προσπαθήσω. Αλλά δεν μπορώ να το εγγυηθώ. Και ακριβώς για να μην στενοχωρηθείς το λέω. 

lionpsyche

• Hero Member
Όταν θέλουμε κάτι πολύ, το καταφέρνουμε. Εσύ που είσαι ένας εξαιρετικός ποιητής θα το ξέρεις καλύτερα από μένα. Εγώ, πάντως, θα έρθω. Όσοι πιστοί προσέλθετε! Τα κορίτσια θα τα δω σίγουρα. Αν θες να συναντηθούμε, εσύ είσαι μία ιδιαίτερη περίπτωση ειδικέ μου και μου κλείνεις μόνος σου ραντεβού.

lionpsyche

• Hero Member

banned

• Sr. Member
Φοβάμαι ότι πρέπει να τηρούμε τους κανονισμούς του φόρουμ. Έτσι, λοιπόν, όλες οι συναντήσεις γίνονται μέσω και υπό την επίβλεψη της συντονίστριάς του.

lionpsyche

• Hero Member
Εσύ, ουσιαστικά, ήσουν αυτός που έμμεσα ήθελες άλλο ραντεβού. Εγώ με τα κορίτσια, σου είπα, πως θα συναντηθώ. Πού θα ξέρουν τα κορίτσια για σένα;
« Last Edit: 07 Apr, 2008, 14:26:27 by wings »

Anastasia

• Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • Set goals, Work hard!
Θα σκάσει μύτη στο γλυκό, φαντάζομαι! ;-)

Καλημέρα! ;-)))
"Only Love can leave such a... Mark!"

lionpsyche

• Hero Member
Γεια σου Αναστασία μου. Τι κάνεις; Ελπίζω και εύχομαι να σε γνωρίσω από κοντά!

Anastasia

• Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • Set goals, Work hard!
Κι εγώ το ίδιο, Λεοντοψυχούλα! ;-)
"Only Love can leave such a... Mark!"

banned

• Sr. Member
Λάθος κατάλαβες, Λεοντόψυχη. Ούτε άμεσα, ούτε έμμεσα είπα κάτι τέτοιο. Βασίσου εσύ στα κορίτσια που είναι αξιόπιστα κι άσε με εμένα.

lionpsyche

• Hero Member

NadiaF

• ناديا فامي
  • Hero Member
  • Γιατί να το κρύψω; Ναι, είμαι μία φελάχα!
ΖΗΛΕΥΩ!!!!!
« Last Edit: 08 Apr, 2008, 18:39:41 by NadiaF »
Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνήσεις, θα το μετανοιώσεις!
Nadia-Anastasia Fahmi

Search Tools