Καμιά συνάντηση στην Αθήνα δεν θα γίνει;! ΝΑΙ, (έγινε) την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ (σελ. 10)

cataplum · 208 · 29534

banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Έχω καλή πρόταση, ένα μικρό και ωραίο ταβερνάκι στους Αμπελόκηπους που λέγεται Το Στέκι της Σκορδόπιστης. Πληροφορίες θα βάλω τις προσεχείς μέρες. Πώς σας φαίνεται; Καμιά άλλη ιδέα;;

Πώς θες να μας φαίνεται; Περιμένουμε τις πληροφορίες. Η περιοχή έχει το πλεονέκτημα ότι διαθέτει σταθμό του μετρό. Αλλά αυτό το Στέκι, εκτός από τον Απατημένο, δεν το ξέρει ούτε το Αθηνόραμα.


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Γιατί χάθηκε αυτό το Παρασκευή 9 Μαρτίου στην τρίτη σελίδα; Να αρχίσω να φοβάμαι;

Edit: Οκ, ήρθα στα ίσα μου.
« Last Edit: 03 Mar, 2007, 11:15:18 by auditor »
Nick Roussos



cataplum

  • Newbie
  • *
    • Posts: 64
    • Gender:Female
Αλλά αυτό το Στέκι, εκτός από τον Απατημένο, δεν το ξέρει ούτε το Αθηνόραμα.

Nαι, αυτό το ανακάλυψα και εγώ! Αλήθεια σας λέω όμως, έχω πάει!! Είναι... έτσι όπως βγαίνεις στην Αλεξάνδρας.... αριστερά.... εκεί μωρέ...

Καταλάβατε...


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Nαι, αυτό το ανακάλυψα και εγώ! Αλήθεια σας λέω όμως, έχω πάει!! Είναι... έτσι όπως βγαίνεις στην Αλεξάνδρας.... αριστερά.... εκεί μωρέ...

Καταλάβατε...

Αμέ. Την τελευταία φορά που ακολούθησα τέτοιες οδηγίες βρέθηκα στον Λυκαβητό. Καλά περάσαμε δε λέω. Έκανε ο Ρακιντζής κάτι πρόβες για μια συναυλία του. Παλιά μιλάμε.
Nick Roussos



elena petelos

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3180
    • Gender:Female
  • Qui ne dit mot consent.
Nαι, αυτό το ανακάλυψα και εγώ! Αλήθεια σας λέω όμως, έχω πάει!! Είναι... έτσι όπως βγαίνεις στην Αλεξάνδρας.... αριστερά.... εκεί μωρέ...

Καταλάβατε...

SKORDOPISTI
Διεύθυνση: Παράσχου 116 - Γκύζη
 114 75, Αθήνα
 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΗ
Τηλ.: (210) 6458734
Fax: (210) ---

http://www.gto.gr/new/gr/restaurants/detail.php?id=539

(Aν είναι αυτό, η οδός Παράσχου Αχ. είναι παράλληλη της Αλεξάνδρας (αριστερή πλευρά, ανεβαίνοντας) και μόλις περάσουμε το Πεδίο του Άρεως.)


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Μήπως, αγαπητόν καταδαμάσκηνον, να πάμε κάπου που έχετε πάει περισσότερες φορές, και ξέρετε και καλά πού είναι; Έτσι, για σίγουρα.
Nick Roussos


cataplum

  • Newbie
  • *
    • Posts: 64
    • Gender:Female
Σωστό και αυτό, γιατί αν δεν μπορώ να καταλάβω τη διαφορά ανάμεσα στην περιοχή του Γκύζη και τους Αμπελόκηπους.... Θέλω να σας δώσω και οδηγίες, τρομάρα μου!!


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Να περιμένουμε μέχρι εκεί γύρω στην Τετάρτη, να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε, και θα σκεφτούμε μετά το μέρος (τρύπα, πριβέ, στάδιο;). Πάνω στον άξονα του μετρό πάντως θα είναι (τέρμα τα Κερατσίνια). Αν και έχει πέσει σκέψη για διοργάνωση ημερήσιας εκδρομής στην Αίγινα, αλλά διστάζω να την κοινοποιήσω όσο έχω πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα.


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Αν και έχει πέσει σκέψη για διοργάνωση ημερήσιας εκδρομής στην Αίγινα, αλλά διστάζω να την κοινοποιήσω όσο έχω πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα.

Μόλις την ανακοίνωσες ή μου φαίνεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Αν και έχει πέσει σκέψη για διοργάνωση ημερήσιας εκδρομής στην Αίγινα, αλλά διστάζω να την κοινοποιήσω όσο έχω πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα.

Ξέχνα το! Δεν θα ανέβω από τας επαρχίας για να ξαναβρεθώ εις τας επαρχίας! Για μας τους Θύμιους άνοδος εις Αθήνας σημαίνει κέντρο, καυσαέριο, στενό πεζοδρόμιο και καφρίλα. Μην μας το στερείτε, πληζ!
Nick Roussos


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Μα προφανώς δεν αναφέρομαι σ' αυτή την Παρασκευή, για την οποία έχομε κάνει ειδική παραγγελία κεντροειδούς καυσαερίου και καφρίλας για χάρη σας.


λinaπ

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
    • Gender:Female
  • Love my dog, love me
Μα γκαμέτο (...) έπρεπε τούτη την Παρασκευή;;; Πάλι δεν θα σας γνωρίσω από κοντά. Πρέπει να υποστώ μια μικρή επέμβαση (όχι σοβαρή, μη μου ανησυχείτε εσείς...) και θα είναι αδύνατον να έρθω. Ah, well... Την επόμενη φορά, τότε.

Καλά να περάσετε (sniff!)
Λίνα Παπαδοπούλου


spaceoddity

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1206
    • Gender:Female
σνιφ ούτε κι εγώ μπορώ αυτή τη Παρασκευή! Την Παρασκευή 16 (ή Σάββατο 17 ή ενδεχομένως και Κυριακή 18) μπορώ... υπάρχουν ελπίδες για ορθή (ή έστω και λανθασμένη) επανάληψη;;;
(Έλενα, τελικά το ραντεβού με το γιατρό είναι στις 15, και ήταν οριακά στα λογικά πλαίσια που είχαμε θέσει... ήλπιζα ότι θα ήταν νωρίτερα... μάλλον δεν θα μπορέσουμε να τα πούμε από κοντά ούτε αυτή τη φορά...)


elena petelos

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3180
    • Gender:Female
  • Qui ne dit mot consent.
σνιφ ούτε κι εγώ μπορώ αυτή τη Παρασκευή! Την Παρασκευή 16 (ή Σάββατο 17 ή ενδεχομένως και Κυριακή 18) μπορώ... υπάρχουν ελπίδες για ορθή (ή έστω και λανθασμένη) επανάληψη;;;
(Έλενα, τελικά το ραντεβού με το γιατρό είναι στις 15, και ήταν οριακά στα λογικά πλαίσια που είχαμε θέσει... ήλπιζα ότι θα ήταν νωρίτερα... μάλλον δεν θα μπορέσουμε να τα πούμε από κοντά ούτε αυτή τη φορά...)

Eγώ μέσα και για αυτήν την Παρασκευή, αλλά και για την επόμενη. 15 πέφτει Πέμπτη, αν θα είσαι εδώ Παρασκευή (16/03) εγώ μέσα (και ο Νίκος, φαντάζομαι, επίσης).
:))
Προς Φτερωτή: Bίκυ, θα δεήσεις να κατέβεις; Δεν βουτάς και την Σταυρούλα, να σας δούμε και τα δυο; :) :)
« Last Edit: 03 Mar, 2007, 22:55:21 by elena petelos »


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
και ο Νίκος, φαντάζομαι, επίσης

Όλα τα ξέρεις πια!

Προς Φτερωτή: Bίκυ, θα δεήσεις να κατέβεις; Δεν βουτάς και την Σταυρούλα, να σας δούμε και τα δυο; :) :)

Άντε μπράβο. Δεν έχετε πια καμιά δικαιολογία! Τρίτη φορά δεν ανεβαίνω στη Θεσσαλονίκη αν δεν κατεβείτε εσείς.


 

Search Tools