Anubis / Εμπειρίες συναδέλφων

mika · 18 · 27595

mika

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 5
    • Gender:Female
  • After dark all cats are leopards
Ανδρέα / Creteman, έχω ενημερώσει τον ΣΜΕΔ και έχω ζητήσει τη βοήθειά τους.
Από Σεπτέμβρη θα δούμε τι θα μπορέσει να γίνει.
Στο μεταξύ, σε κάθε προσπάθειά μου να επικοινωνήσω τηλεφωνικά με την "υπεύθυνη" για τις πληρωμές, η εν λόγω κυρία "βρίσκεται σε σύσκεψη".
Ίδωμεν...

When you were born, you cried and the world rejoiced. Live your life so that when you die, the world cries and you rejoice. (Old Cherokee proverb)


Creteman

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 5
    • Gender:Male
Για όποιον συνάδελφο θα ήθελε να του ρίξει μια ματιά, αν και οι προειδοποιήσεις εδώ πέρα σχετικά με την Anubis είναι ήδη υπεραρκετές. Αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω, γιατί μια προηγούμενη ανάρτηση στο blog μου σχετικά με τον εσωτερικό συνεργάτη τους, μάλλον δημιουργούσε λάθος εντυπώσεις : url=http://amioul.pblogs.gr/2013/08/synergasia-me-thn-anubis-efharistw-den-tha-parw.html /url
Μίκα, γεια χαρά! Το ξέρω! Έχει πάει στην Αυστραλία προς αναζήτηση νέων εξωτερικών συνεργατών! Αν μη τι άλλο, να το πληροφορηθεί ο κόσμος για να μην περνάει ούτε απέξω!
« Last Edit: 03 Aug, 2013, 19:54:17 by Creteman »



Godard

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
 Καλημέρα συνάδελφοι,

Γνωρίζουμε αν η εν λόγω εταιρεία συνεχίζει τις ίδιες πρακτικές; Προτάθηκε συνεργασία από την εν λόγω εκδοτική στον αδερφό μου ο οποίος αν και της Γερμανικής ουδεμία σχέση δεν έχει με τα μεταφραστικά και με έχουν ζωσει ολίγον τα φίδια.


 

Search Tools