Eurovision 2007

F_idάνι · 216 · 28438

FoReIgNeR

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 725
    • Gender:Female
Για τον αγαπητό Lorditor :) (ναι, στο βάθος διακρίνουμε τους παπιο-Lordi)



Όσοι δεν είχαν τη "χαρά" να δουν live τη Marija της Γιουροβίζιον (όπως λέμε η Μαρία της Σιωπής), αύριο (Κυριακή) θα τη φιλοξενεί ο Αρναούτογλου για να ερμηνεύσει το νικητήριο τραγούδι (δε θα μας αφήσουν να το ξεχάσουμε, το βλέπω)
And my heaven is wherever you are ...


Evmorfia

  • My Website
  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 638
    • Gender:Female
Προτείνω να μαζευτούμε όλοι στον ... Βόλο, για να μοιράσουμε και την απόσταση.

Να προτείνουμε και στον Κωστάλα να κάνει τη μετάδοση των αποτελεσμάτων από τον Βόλο και να ακουστεί για μία και μοναδική φορά "This is Volos calling". Πάντως, για να οργανωθούμε καλύτερα μέχρι τη Eurovision του 2008, δεν κανονίζετε μία καλοκαιρινή σύναξη στον Βόλο, μετά ούζου και μεζέδων κ.λπ.;



auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Όσοι δεν είχαν τη "χαρά" να δουν live τη Marija της Γιουροβίζιον (όπως λέμε η Μαρία της Σιωπής), αύριο (Κυριακή) θα τη φιλοξενεί ο Αρναούτογλου για να ερμηνεύσει το νικητήριο τραγούδι (δε θα μας αφήσουν να το ξεχάσουμε, το βλέπω)

Με συγχωρείς, αλλά το τραβάει ο οργανισμός σου: Αφού βλέπεις Αρναούτογλου, καλά να πάθεις!

Για τον αγαπητό Lorditor :) (ναι, στο βάθος διακρίνουμε τους παπιο-Lordi)
Ευχαριστώ τόσο πολύ γι' αυτό! Η πιτσιρικαρία ρωτά ενθουσιασμένη: έχει κι άλλο;
« Last Edit: 21 May, 2007, 08:03:35 by auditor »
Nick Roussos


FoReIgNeR

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 725
    • Gender:Female
Με συγχωρείς, αλλά το τραβάει ο οργανισμός σου: Αφού βλέπεις Αρναούτογλου, καλά να πάθεις!
Ευχαριστώ τόσο πολύ γι' αυτό! Η πιτσιρικαρία ρωτά ενθουσιασμένη: έχει κι άλλο;

Oh mon Dieu!
Οποία προσβολή!!!! Ποιος είπε ότι βλέπω Αρναούτογλου (πλέον);;;
Στο διαφημιστικό της εκπομπής το άκουσα. Πού να την ακούγατε δηλαδή τι είδους νέες δηλώσεις έκανε.
Αλλά επειδή δεν κρατιέμαι τις μεταφέρω πάραυτα. Ούτε λίγο ούτε πολύ δε δίστασε ούτε στιγμή να χαρακτηρίσει τη Γιουροβίζιον φεστιβάλ αποκλειστικά για γκέι (λέτε να είμαστε όλοι και να μη το ξέρουμε;) και όταν τη ρώτησαν για κάποιο πρόβλημα που προέκυψε με τραγούδι της Αλβανίας το οποίο κάποιοι ισχυρίζονται ότι αντέγραψε, γυρνάει με έμφυτο ... τακτ φορτηγατζή (του χειρίστου είδους, γιατί όλοι οι φορτηγατζήδες δεν είναι άξεστοι) και απαντά "screw them" (όχι τους φορτηγατζήδες, τους Αλβανούς ......... ) Οποία ευγένεια ... και μετά σου λέει ότι η μουσική εξημερώνει τα ήθη.

@ Lorditor:

Πού τέτοια τύχη ........ κι εγώ ξετρελλάθηκα αλλά δε μου δίνουν άλλο οι τσιφούτηδες οι φίλοι μου εκ Φινλανδίας.
And my heaven is wherever you are ...



NadiaF

  • ناديا فامي
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2138
    • Gender:Female
  • Γιατί να το κρύψω; Ναι, είμαι μία φελάχα!
Ούτε λίγο ούτε πολύ δε δίστασε ούτε στιγμή να χαρακτηρίσει τη Γιουροβίζιον φεστιβάλ αποκλειστικά για γκέι (λέτε να είμαστε όλοι και να μη το ξέρουμε;) και όταν τη ρώτησαν για κάποιο πρόβλημα που προέκυψε με τραγούδι της Αλβανίας το οποίο κάποιοι ισχυρίζονται ότι αντέγραψε, γυρνάει με έμφυτο ... τακτ φορτηγατζή (του χειρίστου είδους, γιατί όλοι οι φορτηγατζήδες δεν είναι άξεστοι) και απαντά "screw them" (όχι τους φορτηγατζήδες, τους Αλβανούς ......... ) Οποία ευγένεια ... και μετά σου λέει ότι η μουσική εξημερώνει τα ήθη.


Τα ίδια και απαράλλακτα είπε στην εκπομπή του Πάτρα στον Άλφα το Σάββατο!!! Μάλλον ρολάκι παίζει η κυρία... και, όχι, δεν βλέπω Πάτρα, αλλά όταν την ανήγγειλαν την έστησα και το είδα... ούτε η Σύλβια Νάιτ δεν ήταν τόσο αντιπαθητική (που δεν ήταν!!)
Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνήσεις, θα το μετανοιώσεις!
Nadia-Anastasia Fahmi


FoReIgNeR

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 725
    • Gender:Female
ούτε η Σύλβια Νάιτ δεν ήταν τόσο αντιπαθητική (που δεν ήταν!!)

Καλά, εσύ είσαι "δικιά" μου, στα γιουροβιζιονικά τουλάχιστον συμπίπτουμε σε αρκετά σημεία.
And my heaven is wherever you are ...


 

Search Tools