energy vibration essences → αιθέρια έλαια με ενεργειακές δονήσεις

Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
               
2.    Working with energy vibration essences.
Essences are directly related to the above topic, as water is a liquid crystal. Apart from having a memory, which makes it possible to write different programmes into it, water has a “living consciousness” – something we rarely think about. A consciousness which has the right to a choice.


Υπάρχει αυτό; Το έχετε δει; Αιθέρια-έλαια-τί;;;;;;
« Last Edit: 02 Nov, 2014, 18:30:32 by spiros »
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


mariapar

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1898
    • Gender:Female
...με ενεργειακές δονήσεις, ίσως;

Για ρίξε μια ματιά εδώ - αναφέρεται στο νερό, το οποίο όμως υπάρχει και στο συγκείμενό σου http://reiki.pblogs.gr/2007/10/miraculous-messages-from-water-thaymatoyrgo-nero.html
One finger cannot lift a pebble (Native American proverb)



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Μαρία, νομίζω ότι εδώ είμαστε! :-)
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.




Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Νίκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! (Καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο)

(αλλά δε με κάνει) :-Ρ
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Εμένα πάντως (που είμαι του πνεύματος και του οινοπνεύματος) αυτές οι ουσίες μού δίνουν ενεργειακές δονήσεις, όχι τα αιθέρια έλαια.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Παιδιά, το κορίτσι καίγεται και δεν έχει πολύ χρόνο στη διάθεσή της (για τη Σταυρούλα μιλάω). Όποιος ξέρει κάτι, ας απαντάει με συνοπτικές διαδικασίες και χωρίς πολύ χαβαλέ στις ερωτήσεις που θα κάνει για να προχωράει η δουλειά.

Βάζω πάγο γιατί οι μέρες περνάνε και θα κάνω την επιμέλεια του κειμένου σε συνεργασία με τη Σταυρούλα, οπότε θέλουμε να είμαστε σίγουρες ότι προχωράμε σωστά.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


mavrodon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 6582
    • Gender:Male
Θα έλεγα και εγώ το ευτράπελο αλλά σέβομαι τις ερωτούσες. Νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερο συγκείμενο. Ίσως, ένας χημικός θα μπορούσε να δώσει σαφή απάντηση. Απορώ πώς στο νερό υπάρχουν αιθέρια έλαια. Μήπως το essences σημαίνει κάτι άλλο;



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Ευχαριστούμε σας. :-)
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Merci, παίδες! (πέλαγος αυτός ο εσωτερισμός)
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


 

Search Tools