Επιβεβλημένη η αλλαγή του εργοστασιακού κωδικού πρόσβασης σε δρομολογητές ADSL

user2 · 32 · 20841

wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Αμάν, βρε Γιάννη... δεν προσέχεις τις λεπτομέρειες. Είναι ασορτί με τη γουρουνίτσα. Θα φοράει τη μάσκα, θα φοράει τις τακουνάρες, θα κρατάει και τη γουρουνίτσα αγκαλιά και την έχω άξια να φοράει και τη διαβόητη μπλούζα.:-)

Εγώ ρώτησα το νούμερο γιατί το 89 είναι καλό για ελεφαντάκια και ήθελα να μάθω (εντελώς εγκυκλοπαιδικά) με ποιο νούμερο βολεύονται τα γουρουνάκια.:-))))))))))))
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
απίστευτες είστε.... για όνομα χρυσσσή μου, πώς θα διαφύγεις από τους διώκτες σου με τούτη την τακούνα; (ήδη θα φοράς τη μάσκα και δεν θα βλέπεις καλά!)

Αχ, μην μου λες τέτοια τώρα κι εσύ! Δεν είναι πολύ μεγάλο το τακούνι. Υπήρχαν και μεγαλύτερα, αλλά και μικρότερα, ομολογώ... :s Ελπίζω να μην μου δημιουργήσει πρόβλημα γιατί μ'αρέσει πάρα πολύ. Το γοβάκι μου. :)

Αμάν, βρε Γιάννη... δεν προσέχεις τις λεπτομέρειες. Είναι ασορτί με τη γουρουνίτσα. Θα φοράει τη μάσκα, θα φοράει τις τακουνάρες, θα κρατάει και τη γουρουνίτσα αγκαλιά και την έχω άξια να φοράει και τη διαβόητη μπλούζα.:-)

Εγώ ρώτησα το νούμερο γιατί το 89 είναι καλό για ελεφαντάκια και ήθελα να μάθω (εντελώς εγκυκλοπαιδικά) με ποιο νούμερο βολεύονται τα γουρουνάκια.:-))))))))))))

Lol!

Ναι, τελευταία έχω μια έλξη προς το ροζ. Μάλλον λόγω της γορούνας. Δεν ξέρω κιόλας. :)
« Last Edit: 12 Jul, 2006, 15:18:19 by προγκβάμπ »



 

Search Tools