partir dans tous les sens → δεν έχω συνοχή, δεν έχω ειρμό, ανοίγομαι σε πολλά, ξανοίγομαι σε πολλά, ανοίγομαι, ξανοίγομαι, τραβιέμαι με πολλά, τρέχω με πολλά, έχω πολλά καρπούζια κάτω από μια μασχάλη, έχω δουλειές με φούντες, παίζουν πολλά ταυτόχρονα, μπλέκω με πολλά ταυτόχρονα, κάνω πολλά ταυτόχρονα, έχω υπερβολικά πολλές ασχολίες, είμαι σε τρελό πήξιμο, έχω πολλά καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη, έχω πολλά καρπούζια σε μια μασχάλη, έχω δυο καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη, πήζω τρελά, είμαι πολυάσχολος, έχω πολλές μέριμνες, έχω πολλές έγνοιες, έχω πολλά πράγματα στο μυαλό μου, παραπλών

spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854562
    • Gender:Male
  • point d’amour
partir dans tous les sens →  ανοίγομαι σε πολλά, ξανοίγομαι σε πολλά, ανοίγομαι, ξανοίγομαι, τραβιέμαι με πολλά, τρέχω με πολλά, έχω πολλά καρπούζια κάτω από μια μασχάλη, έχω δουλειές με φούντες, παίζουν πολλά ταυτόχρονα, μπλέκω με πολλά ταυτόχρονα, κάνω πολλά ταυτόχρονα, έχω υπερβολικά πολλές ασχολίες, είμαι σε τρελό πήξιμο, έχω πολλά καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη, έχω πολλά καρπούζια σε μια μασχάλη, έχω δυο καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη, πήζω τρελά, είμαι πολυάσχολος, έχω πολλές μέριμνες, έχω πολλές έγνοιες, έχω πολλά πράγματα στο μυαλό μου, παραπλώνω τον τραχανά

partir dans tous les sens — Wiktionnaire
« Last Edit: 03 Feb, 2023, 13:58:46 by spiros »


 

Search Tools