Πώς μπορώ να επικοινωνήσω ηλεκτρονικά απευθείας με κάποιο μέλος τού φόρουμ;

antoniat

  • Newbie
  • *
    • Posts: 18
Θέλω να στείλω ένα μήνυμα στη ChristinaVS για να της ζητήσω κάποιες πληροφορίες αλλά δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει αυτό μέσω του φόρουμ.
« Last Edit: 18 Jun, 2009, 12:51:17 by wings »


vmelas

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4932
    • Gender:Female
Μπορείς να ξεκινήσεις από το να μην φωνάζεις στον τίτλο (εκτός εάν η Χριστίνα είναι σε άλλη βουνοκορφή - ΛΟΛ). Βάλε ένα μήνυμα με την ηλ-διεύθυνσή σου στη μορφή χρηστώνυμο [παπάκι] όνομα υπηρεσίας [τελεία] επίθημα (π.χ. vmelas [παπάκι] hotmail [τελεία] com), ώστε να μην το πιάνουν όσα trolls βουτάνε διευθύνσεις και θα έρθει εκείνη σε επαφή μαζί σου.

« Last Edit: 18 Jun, 2009, 12:23:56 by Valentini »



antoniat

  • Newbie
  • *
    • Posts: 18
Μπορείς να ξεκινήσεις από το να μην φωνάζεις στον τίτλο (εκτός εάν η Χριστίνα είναι σε άλλη βουνοκορφή - ΛΟΛ). Βάλε ένα μήνυμα με την δλ-διεύθυνσή σου στη μορφή χρηστώνυμο [παπάκι] όνομα υπηρεσίας [τελεία] επίθημα (π.χ. vmelas [παπάκι] hotmail [τελεία] com), ώστε να μην το πιάνουν όσα trolls βουτάνε διευθύνσεις και θα έρθει εκείνη σε επαφή μαζί σου.


Εγώ είμαι σε άλλη βουνοκορφή! Σ΄ευχαριστώ για την πληροφορία, αλλά ...δεν κατάλαβα. Μπορείς να μου εξηγήσεις που πρέπει να βάλω το μήνυμα με τη διεύθυνσή μου;


vmelas

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4932
    • Gender:Female
Μπορείς να απαντήσεις εδώ και απλά να βάλεις την ηλ-διεύθυνσή σου όπως σου πρότεινα.



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Υπενθυμίζω ότι στον τίτλο τού μηνύματός μας χρησιμοποιούμε κεφαλαία μόνο όπου είναι απολύτως απαραίτητο. Συνιστώ σε όλους να ρίξουν μια ματιά στους κανόνες τού φόρουμ.

Ό,τι αφορά τη λειτουργία τού φόρουμ το ρωτάμε στην ενότητα feedback & help.

Αν κάποιο μέλος τού φόρουμ επιθυμεί να δέχεται email από άλλα μέλη, τότε κάτω από την αβατάρα του σε οποιοδήποτε νήμα υπάρχει η επιλογή Email.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


 

Search Tools