Site was hacked

spiros · 25 · 9426

wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73949
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Θα κλαψουρίζετε συνέχεια και για ώρες; Έτσι για να ξέρω...
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
OK, μπορώ να κάνω επισυνάψεις (though I don't like attachments).



banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Να προσθέσω ότι έχει σταματήσει να μου κάνει και διόρθωση με το βελάκι. Μόνο με το Modify δουλεύει.


mavrodon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 6582
    • Gender:Male
Να τους κοπούν τα χεράκια από τον ώμο την επόμενη φορά

(ξεστόμισε η φελάχα προς το curse bowl).... χεχεχε
Στην αρχή, όταν προσπάθησα επανειλημμένα να μπω στο Translatum, εγώ ο ανίδεος με το μέσον, νόμιζα ότι κάποιος μοδεράτορας με είχε αποκλείσει λόγω κακής συμπεριφοράς!
Όσο για τις κατάρες, δε θα "ευχηθώ" τόσο βαρειά ποινή, όπως εκστόμισε η φελάχα αραπίνα. Φτάνει να του κοπούν τα δάκτυλα. Αυτά που συνείργησαν στο ανοσιούργημα και βοηθούν το δράστη να παίζει επί ημερησίας βάσεως το οργανάκι του, αν έχει απ' αυτό και δεν έχει συρρικνωθεί στο μέγεθος του κουκουτσίου που έχει στη θέση του μυαλού του!
« Last Edit: 03 Jul, 2007, 06:45:39 by mavrodon »



NadiaF

  • ناديا فامي
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2138
    • Gender:Female
  • Γιατί να το κρύψω; Ναι, είμαι μία φελάχα!
Φτάνει να του κοπούν τα δάκτυλα. Αυτά που συνείργησαν στο ανοσιούργημα και βοηθούν το δράστη να παίζει επί ημερησίας βάσεως το οργανάκι του, αν έχει απ' αυτό και δεν έχει συρρικνωθεί στο μέγεθος του κουκουτσίου που έχει στη θέση του μυαλού του!

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.... μα υπάρχει χειρότερη κατάρα απ' αυτήν;;;;;
Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνήσεις, θα το μετανοιώσεις!
Nadia-Anastasia Fahmi


mavrodon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 6582
    • Gender:Male
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.... μα υπάρχει χειρότερη κατάρα απ' αυτήν;;;;;
Συμφωνώ και επαυξάνω. Ξέρεις τι είναι να μην μπορεί κάποιος να επιβεβαιώνει το εθνικό μας επίθετο.
Πάντως, δυστυχώς, οι δικές μου οι "ευχές" κάποιες φορές πιάνουν!


NadiaF

  • ناديا فامي
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2138
    • Gender:Female
  • Γιατί να το κρύψω; Ναι, είμαι μία φελάχα!
Αν πιάσουν, Θωμά, για τα συγκεκριμένα άτομα, εγώ δεν θα λυπηθώ καθόλου!!!

Καλή σου μέρα όλη μέρα :-))
Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνήσεις, θα το μετανοιώσεις!
Nadia-Anastasia Fahmi


λinaπ

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
    • Gender:Female
  • Love my dog, love me
Όσο για τις κατάρες, δε θα "ευχηθώ" τόσο βαρειά ποινή, όπως εκστόμισε η φελάχα αραπίνα. Φτάνει να του κοπούν τα δάκτυλα. Αυτά που συνείργησαν στο ανοσιούργημα και βοηθούν το δράστη να παίζει επί ημερησίας βάσεως το οργανάκι του, αν έχει απ' αυτό και δεν έχει συρρικνωθεί στο μέγεθος του κουκουτσίου που έχει στη θέση του μυαλού του!

Από το στόμα σας και στου Θεού τ' αυτί!
Λίνα Παπαδοπούλου


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male
Και ότι εμένα μου αρνείται να κάνει Preview. Κολλάει στο Fetching preview... μέχρι που βαριέμαι και πατάω Post.
Αυτό σε μένα συμβαίνει συστηματικότατα εδώ και πολύ καιρό.


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854577
    • Gender:Male
  • point d’amour
IMPORTANT: Do not try to run anything at all, it appears that there are still some infected files.

Yes it does; I also have the uncontrollably annoying "This website wants to run the following add on: Microsoft Data Access – Remote Data Services…" box appearing on the top of my screen. It appeared after the site was hacked and will simply not go away, with persistence positively reminiscent of Microsoft's utterly vexing reminders.


 

Search Tools