10 χρόνια Translatum και μερισμός εσόδων στους χρήστες του φόρουμ για το έτος 2011

spiros · 68 · 43868

Asdings

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4118
    • Gender:Male
  • unte þeina ist þiudangardi jah mahts
Bazinga! Είδες για να μην παρατηρείς τίποτα από όσα κάνω εδώ μέσα, μπούμερανγκ σου γυρνάει since of course we've... come across each other somewhere in the vast wonder world of idioms!

Ε, πού να ξέρω μωρέ τι ακριβώς κάνεις και με ποιους/ποιες συναντιέσαι και... διασταυρώνεσαι (μεταφορικά και κυριολεκτικά) εδώ μέσα. Έχω και σοβαρές δουλειές.
In dubio pro reo


Froly

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 429
    • Gender:Female
Σπύρο, Χρόνια Πολλά και καλή συνέχεια στο έργο σου!

...Τυχαία είδα τ΄όνομά μου στη λίστα των υπό βράβευση μελών κι ένιωσα μεγάλη χαρά και ηθική ικανοποίηση. Δεν το περίμενα! Ελπίζω να τα καταφέρω και την επόμενη χρονιά με περισσότερες δημοσιεύσεις. Θα χαρώ να παραστώ στην εκδήλωση και να γνωρίσω κι άλλα μέλη του forum. Προς το παρόν, και παρόλο που είμαι σχετικά νέο μέλος, κατάφερα να γνωρίσω προσωπικά εσένα, την Κρυσταλλία και τον Αsdings και θα χαρώ να σας ξαναδώ!
Τις καλύτερες ευχές μου σε όλους τους συντελεστές και φίλους του Translatum για τη νέα χρονιά!

Frohe Festtage an alle Mitarbeiter und Freunde des Forums...und einen guten Rutsch ins Neujahr!



Asdings

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4118
    • Gender:Male
  • unte þeina ist þiudangardi jah mahts

Frederique

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 80202
    • Gender:Female
  • Creative, Hardworking and Able!
:) Όλοι μας πιστεύω προσβλέπουμε στη σύναξη για τους φίλους του Translatum που θα γίνει τον Ιανουάριο. Μακάρι να μαζευτούμε πολλοί για να γνωρίσουμε τους συναδέλφους τους οποίους δεν έχουμε ακόμα δει από κοντά. Καλή χρονιά, Froly!
Communicate. Explore potentials. Find solutions.



Froly

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 429
    • Gender:Female
Kαλή Πρωτοχρονιά Frederique και  Asdings!!
Έτσι είναι Frederique! Πρέπει να 'χουμε όμως το νου μας, για να το μάθουμε έγκαιρα και όχι...κατόπιν εορτής!


https://youtu.be/UZ3Op5WHAxg


crystal

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 8985
    • Gender:Female

Froly

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 429
    • Gender:Female
Χρόνια Πολλά, Κρυσταλλία, σε σένα και τον αγαπητό μας Mavrodon στη Βόρειο Ελλάδα!
Ό,τι επιθυμείτε για την καινούρια χρονιά!

[Εγώ ήμουν ο αυτόπτης μάρτυρας; Ελπίζω στη συνάντηση του Γενάρη να μη χρειαστεί να κάνω το διαιτητή! ;)]
« Last Edit: 28 Dec, 2011, 20:27:37 by Froly »


Vrastaman

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 323
    • Gender:Male
Ευχαριστώ για την τιμή και τα καλά σου λόγια, Σπύρο! Peace 'n' love σε όλη την παρέα!

€20 - πλάκα πλάκα, πρόκειται για την πιο κερδοφόρα επένδυση που έκανα φέτος :-P


Asdings

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4118
    • Gender:Male
  • unte þeina ist þiudangardi jah mahts
[Εγώ ήμουν ο αυτόπτης μάρτυρας; Ελπίζω στη συνάντηση του Γενάρη να μη χρειαστεί να κάνω το διαιτητή! ;)]

Lol
In dubio pro reo


mavrodon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 6582
    • Gender:Male
Χρόνια Πολλά, Κρυσταλλία, σε σένα και τον αγαπητό μας Mavrodon στη Βόρειο Ελλάδα!
Ό,τι επιθυμείτε για την καινούρια χρονιά!

[Εγώ ήμουν ο αυτόπτης μάρτυρας; Ελπίζω στη συνάντηση του Γενάρη να μη χρειαστεί να κάνω το διαιτητή! ;)]
Ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπητή Froly. Ευχομαι, επίσης, Αίσιον και Ευτυχές το Νέον Έτος σε όλους!


valeon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 13958
    • Gender:Male
  • Κώστας Βαλεοντής <Φυσική, Tηλ/νίες, ΙΤ, Ορολογία>
Σπύρο και λοιπά ...παιδιά, σας ευχαριστώ για την εκτίμηση και τα καλά σας λόγια και σας εύχομαι:  Με το καλό ο καινούργιος Χρόνος!


Princessa

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 580
    • Gender:Female
Χρόνια πολλά και καλά σε όλους! Με υγεία, ευτυχία, λιγότερους φόρους και πολλή δουλειά!
« Last Edit: 29 Dec, 2011, 17:47:17 by wings »


bettyrevelioti

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 254
    • Gender:Female
Χρόνια πολλά και από μένα...αν και εξαφανισμένη!!
Betty Revelioti
Dreaming in a kind of way that a dream is always born



Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
Ακόμη μία εξαφανισμένη θα ήθελε να ευχηθεί ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Translatum.

Αν και τον έχω ευχαριστήσει πολλές φορές, θα ευχαριστήσω ακόμη μία φορά τον Σπύρο για το Translatum και για τη βοήθειά του στα πρώτα μου βήματα, αλλά και στη μετέπειτα πορεία μου. Το «ευχαριστώ» είναι πολύ λίγο γιατί - κυριολεκτικά - μου άλλαξε (προς το καλύτερο, φυσικά) τη ζωή. Για τα αξιόλογα άτομα που έχω γνωρίσει εδώ μέσα - δεν θα επεκταθώ γιατί θα γίνουν δακρύβρεχτες οι ευχές - δεν υπάρχει λέξη που να εκφράζει την ευγνωμοσύνη και την αγάπη μου. Μπορεί να έχουμε χαθεί, αλλά στην ουσία δεν έχει χαθεί τίποτα. Η καρδιά παραμένει γεμάτη. ;-)

Θα τους αναφέρω όλους ως Translatum και θα πω ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με δύναμη, υγεία, άπειρα γέλια και δημιουργικότητα!

Να είσαι καλά Translatum! ;-)))

Φιλικά,
Αναστασία




"Only Love can leave such a... Mark!"


 

Search Tools