Herman's Hermits, No milk today (lyrics & video)

F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Yianni, I love you!!!!!! Δεν ξέρω πολλούς ανθρώπους που θα μπορούσαν να σοβαροποιήσουν (τόσο επιτυχημένα) τον Αρκά!!!!

ΥΓ: Εκείνο το ''βουαλά'' σε μένα δε δουλλλλεύει. Προσπάθησα πολλλλύ, αλλλλλά τίποτε. Όλλλλο μου βγάζει ΄'Υπέρβαση του ορίου σύνδεσης''. Και έχω και μια νύστα, μη σου πω και δύο (νύστες).... Θα το δοκιμάσω ξανά την Κυριακή το απόγευμαααααyyyαwn.....Γιαν Γιαν....
« Last Edit: 14 Oct, 2006, 03:33:02 by F_idάνι »


user2

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1283
ΥΓ: Εκείνο το ''βουαλά'' σε μένα δε δουλλλλεύει. Προσπάθησα πολλλλύ, αλλλλλά τίποτε. Όλλλλο μου βγάζει ΄'Υπέρβαση του ορίου σύνδεσης''.
Πριν το ανακοινώσω, το είχα δοκιμάσει με Firefox. Τώρα το ξαναμανακατέβασα και με τον ακατανόμαστο τον ΙΕ και όλα καλά. Το μήνυμα προφανώς δεν είναι από το site, αλλά μάλλον προέρχεται από το λειτουργικό σου ή/και το browser που χρησιμοποιείς...



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Δεν το είχα, αλλά αφενός έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιο είναι με αυτούς τους στίχους, αφετέρου παρακάλεσες πολύ, οπότε βουαλά! (οι αποψινές συναναστροφές με επηρέασαν μου φαίνεται:-)

Επισήμανση: έχει 6 δευτερόλεπτα κενά στο τέλος. Άρα, αν το βάλεις σε κάποια συλλογή, καλό θα είναι να φροντίσεις να πάει τελευταίο

Μπονζούρ και σας μερσώ μποκού(π) για το βουαλλλά σας, μεσιέ(ρ)!!!!!
;-)))))))))))
« Last Edit: 20 Oct, 2008, 22:35:15 by Ion »
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


user2

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1283
Παρακαλλλλλούμε, παρακαλλλλλούμε :-)
(και χαιρόμαστε που τελικά το λινκ δουλεύει και δεν φταίνε απλώς οι φωνές που ακούω :-)))))



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!

..
But people passing by don't know the reason why

How could they know just what this message means
The end of my hopes, the end of all my dreams
How could they know the palace there had been

Το λινκ "άψογο" και το τελείωμα του μια χαρά. Ας ήταν και 7 τα δευτερόλεπτα!!!!!!
Χτυπιόμαστε σαν χίπις εδώ μέσα με τη μανούλα...της αρέσει πολύ..θυμήθηκε τα νιάτα της...
Το ήθελα για να της φτιάξω το κέφι!!!!!!!
Νο μιλκ τουντέη...λα-λα-λα-λαααααα
« Last Edit: 14 Oct, 2006, 11:34:15 by Πρωτέας »
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Άσχετοι. Να πάτε ένας ένας και να διορθώσετε στον τίτλο κάθε μηνύματός σας το όνομα του συγκροτήματος. Τι τα θέλετε τα τραγούδια της δικής μου εποχής, αφού σας ζαλίζουν.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Yπάρχουν και απλούστεροι τρόποι, θείο. Εκτός αν το ζήτησες ως τιμωρία - να το γράψουμε 20 φορές ο καθένας για να το εμπεδώσουμε.:ΡΡΡ
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Έτσι ακριβώς το εννοούσα. Αλλά έρχονται οι καλόκαρδες δασκάλες σαν κι εσένα και τους καλομαθαίνουν, οπότε πού να μάθουν τα παιδιά... Τώρα δεν ξέρουν καν ποιο ήταν το λάθος!


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Ψιλοδιχασμένο σε βρίσκω... συνήθως εσύ είσαι ο καλόκαρδος δάσκαλος που δεν χαλάει χατίρια κι εγώ η κακιά του μαγαζιού, όπως υπαινίσσεσαι συχνά-πυκνά.

Να το γράψεις με μεγάλα γράμματα στο μήνυμά σου και έγνοια σου... όλοι θα το δουν γιατί έχεις κι ένα πρόσωπο σ' αυτή την κοινωνία και γ(ο)ητεύεις τα πλήθη.:-)
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


user2

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1283
Η αλήθεια είναι ότι, κατά το ψάξιμο, βρήκα τον εν λόγω κύριο γραμμένο με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο, με ένα ή δύο 'n', με ένα ή δύο 's', αλλά δεν πολυπροβληματίστηκα...


F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Υπάρχουν και χειρότερα. Εγώ νόμιζα ότι το τραγουδούσε ο Donovan.


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male
Υπάρχουν και χειρότερα. Εγώ νόμιζα ότι το τραγουδούσε ο Donovan.

O Jason;

Just kidding... :)


 

Search Tools