Ιδιαίτερα μαθήματα ισπανικών

Guest · 87 · 72443

amandi

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
καλησπερα..........ενδιαφερομαι για μαθηματα ισπανικων κατα προτιμηση με αργεντινικη προφορα...οποιος μπορει ν μ προτεινει κατι  μπορει ν απαντησει σε αυτη τν διευθυνση...lalaki_ada AT hotmail.com
« Last Edit: 12 Oct, 2009, 02:44:01 by wings »


MD

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
Καλησπέρα!

'Οποιος ενδιαφέρεται για ιδιαίτερα μαθήματα ισπανικών στις περιοχές: Νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, Νέος Κόσμος και Δάφνη, επικοινωνήστε μαζί μου στο 694 947 9918 ή στο miss-marisel@hotmail.com

Είμαι ισπανόφωνη (λατινοαμερική προφορά) και φοιτήτρια ισπανικής φιλολογίας.


Πολύ λογικές τιμές.


Μαρισέλ Δουζένη.



cataplum

  • Newbie
  • *
    • Posts: 64
    • Gender:Female
Καλησπέρα και καλό Πάσχα! Παραδίδω και εγώ μαθήματα ισπανικών στο κέντρο της Αθήνας (Νεάπολη, Εξάρχεια, Αμπελόκηποι, Σύνταγμα, Μοναστηράκι κλπ). Έχω σπουδάσει Ισπανική Φιλολογία και μόλις γύρισα μετά από δύο χρόνια διαμονής στην Ισπανία

Έκπτωση σε γκρουπ άνω των 2 ατόμων

Έχω ξεκινήσει και ένα blog όπου γράφω για θέματα που έχουν σχέση με την  Ισπανία, τις σπουδές ισπανικών, τους καθηγητές ισπανικών στην Ελλάδα κλπ: www.cataplum.info

Ζωή Γιαλιτάκη
6979535115
z.gialitaki AT gmail.com
« Last Edit: 04 Apr, 2010, 16:04:53 by wings »


romina_2

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Γεια σου Μαρία,

Είμαι Ισπανόφωνη καθηγήτρια Ισπανικών και μένω στη Βούλα.  Εάν ενδιαφέρεσαι για μαθήματα Ισπανικών μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο  rescalante_5@hotmail.com   

Διδάσκω όλα τα επίπεδα, σε τιμές λογικές.

Φιλικά,

Ρόμυ



romina_2

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Γεια σε όλους!

Eίμαι Ισπανόφωνη καθηγήτρια Ισπανικών (Περουβιανή), μένω στα νότια προάστια και παραδίδω μαθήματα
για όλα τα επίπεδα (προετοιμασία και για εξετάσεις Θερβάντες).  Έχω εμπειρία διδασκαλίας σε πολύ γνωστό φροντιστήριο της Γλυφάδας, καθώς και σε Σχολή Τουριστικών Επαγγελμάτων.

Το e-mail μου είναι:  rescalante_5@hotmail.com   

Όποιος ενδιαφέρεται θα χαρώ να επικοινωνήσουμε για τις λεπτομέρειες.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!   Buen verano para todos! ;)

Saludos,

Romy
6939912460









Καλησπέρα σε όλους,

Με λένε Αφροδίτη (Πειραιάς) και ψάχνω με κάποιους φίλους να κάνουμε για ιδιαίτερα μαθήματα ισπανικών με ισπανόφωνο καθηγητή. Θα προτιμούσαμε Αργεντινέζο/α.

Αν γνωρίζει κανείς πληροφορίες, ας μου απαντήσει....

Σας ευχαριστώ!!!!!!   


gorgonokoritso

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Γεια σας και από μένα..
Ενδιαφέρομαι και γω για μαθήματα ισπανικών
'Εχω ήδη αρχίσει να έχω μια μικρή επαφή από μόνη μου
Αλλά σαφώς χρειάζομαι και μαθήματα
Θα ήθελα να δώσω και κάποιο δίπλωμα με το καλό αν τα καταφέρω
Να τονίσω οτι ξέρω καλά γαλλικά οπότε δεν δυσκολέυομαι ιδιαίτερα
Μένω στο κέντρο της Αθήνας
Αν υπάρχει κάποια καθηγήτρια και για μένα, καλό θα ήταν...
Θε περιμένω τα μειλ σας στο gorgonokoritso AT yahoo.com
Παράκληση... Αν γίνεται ενημερώστε με και για τις τιμές πάνω κάτω για να ξέρω...
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων


Mario

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
Γεια σ'όλους!!

Ονομάζομαι Mario Adrover Pardo και είμαι Ισπανός, από τη Βαλένθια. Έχω πτυχίο  πανεπιστημίου και γνωρίζω αρκετά καλά ελληνικά. Θα μένω στην Αθήνα (Βύρωνα) από Σεπτέμβρη.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για ιδιαίτερα μαθήματα μπορεί να μου στείλει στο marioadroverpardo@gmail.com.

Saludos

Mario


lili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3
καλημερα! εχει καποιος/α να μου συστησει μια αποδεδειγμενα καλη καθηγητρια ισπανοφωνη ? ευχαριστω! δεν εβρισκα το τοπικ με το υπαρχον θεμα για αυτο ανοιξα καινουριο.


lili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3
Γεια σου, Αφροδίτη!

Σε Αργεντίνο δεν μου βρίσκεται κάτι, αλλά έχω να σου προτείνω μια εξαιρετική ισπανόφωνη καθηγήτρια (μισή Ισπανίδα-μισή Κουβανέζα) με την οποία έκανα μαθήματα Ισπανικών πέρσι και πήρα μέσα σε 10 μήνες περίπου το Intermedio.

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι...


μπορεις να μου προτεινεις εμενα αυτη την καθηγητρια που λες? σε ευχαριστω!


lili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3
καλησπερα..υπαρχει καμια ισπανοφωνη καθηγητρια που να εξυπηρετει τα ΒΟΡΕΙΑ προαστια? ευχαριστω πολυ..


cataplum

  • Newbie
  • *
    • Posts: 64
    • Gender:Female
Καλησπέρα σε όλους, και καλές διακοπές σε όσους δεν έχουν πάει ακόμη!

Ανοίγω και πάλι αυτό το post μετά από τόσο καιρό διότι μετακόμισα λίαν προσφάτως, οπότε μερικές από τις παραπάνω πληροφορίες πλέον δεν ισχύουν.

Τώρα βρίσκομαι στην περιοχή της Άνω Δάφνης, πολύ κοντά στο μετρό του Αγίου Ιωάννη. Η έκπτωση σε γκρουπ άνω των δύο ατόμων συνεχίζει να ισχύει. Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν επικοινωνήσουν μαζί μου στο τηλέφωνο και το email που έχω αφήσει παραπάνω, ή, φυσικά, να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα εδώ.

Ευχαριστώ!


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854556
    • Gender:Male
  • point d’amour

 

Search Tools