Θεσσαλονίκη: θα είμαι εκεί για το διήμερο

spiros · 7 · 5600

spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854558
    • Gender:Male
  • point d’amour
Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι Θεσσαλονίκη το διήμερο. Όποιος από το φόρουμ επιθυμεί να τα πούμε από κοντά ας... σφυρίξει.

Σπύρος


Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
Δεν ξέρω να σφυρίζω.....τώρα;;;;;

Αν έχεις τη διάθεση να λύσεις τις απορίες μιας δύσμοιρης νέας μεταφράστριας, σου σφυρίζω.. (όσο μπορώ δηλαδή).
Οι γνώσεις και οι συμβουλές σου θα είναι πολύτιμες.
"Only Love can leave such a... Mark!"




ChristinaVS

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 126
    • Gender:Female
Κι εγώ θά'θελα να σφυρίξω .. για τον ίδιο λόγο με την Αναστασία (αν έχεις τη διάθεση να λύσεις τις απορίες κι άλλης δύσμοιρης νέας μεταφράστριας :), και να γνωριστούμε κλπ) δυστυχώς όμως δε θ'ακούγομαι από Κέρκυρα.. Ναι, αφήνω τα πάτρια εδάφη και πάω για εξετάσεις. Κρίμα.. Ίσως όμως άλλη φορά, να συναντηθούμε όλα τα μέλη από Θεσσαλονίκη... Λέω εγώ τώρα...
Α, και ξέρει κανείς αν έχει στη ΔΕΘ τίποτε ενδιαφέρον, σχετικό με μας..; Προς το παρόν μόνο τη Gameland είδα που με ενδιαφέρει.

Σπύρο, καλή διαμονή στα μέρη μας.
Enjoy life's tiny pleasures!



spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854558
    • Gender:Male
  • point d’amour
Σε ευχαριστώ! Να σου πω την αλήθεια συμπαθώ ιδιαίτερα τη Βόρεια Ελλάδα και τους ανθρώπους της... δεν έχουν αυτόν τον σνομπισμό και την κρυάδα που παίζει στην Αθήνα.


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854558
    • Gender:Male
  • point d’amour
Και η πρώτη συνάντηση μέλων στη Θεσσαλονίκη είναι γεγονός (αν και μικρή)! Η συνάντηση έλαβε χώρα στο καφέ Mojo, πλατεία Αριστοτέλους.

Στη φωτογραφία αριστερά το μέλος Αναστασία Γιαγκοπούλου και δεξιά η φίλης της μεταφράστρια Βασιλική Λαζαρίδου.

Η δεύτερη φωτογραφία είναι η θέα προς τη θάλασσα και δεξιά από το ύψους της πλατείας Αριστοτέλους.
« Last Edit: 13 Sep, 2005, 00:56:05 by spiros »


Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
Αν και μικρή η συνάντηση ήτανε πολύ ευχάριστη και επιμορφωτική!  Μακάρι, στην επόμενη συνάντηση βορείων να είμαστε όλοι εκεί!


:-))
"Only Love can leave such a... Mark!"


 

Search Tools