Καλώς ορίσατε! → Welcome!

spiros · 90 · 84825

ades

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 6
    • Gender:Female
Καλησπέρες, καλώς σας βρήκα .. έχετε κάνει εξαιρετική δουλειά και απ' ότι βλέπω
συνεχίζετε και εμπλουτίζετε με υλικό την σελίδα..να 'στε καλά και σας ευχαριστούμε..!!



deyk..

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
    • Gender:Male
Καλησπέρα καλώς σας βρήκα, η σελίδα σας δείχνει ενδιαφέρον.


Nemesis of Love

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
    • Gender:Female
Καλησπέρα! Νεο μελος, βρηκα το φορουμ τυχαια και εκανα εγγραφη επειδη με ενδιαφερουν οι μεταφρασεις.



spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour

dimace

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2058
    • Gender:Male
  • Dimitris Nawas
Σιγά μην δεν του την έλεγες. χοχοχοοχοχχο!!!
South Africa (1961-1994) presidents: Charles Swat, Jozua Naude, Jacobus Fouche, Johannes de Klerk, Nicolaas Diederichs, Marais Viljoen, Balthazar Vorster,  Pieter Botha, Chris Heunis, Frederik de Klerk.


Bloody Barona

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
    • Gender:Female
Καλημέρα! Καλώς σας ήρθα και καλώς σας βρήκα!


Υψιπέτης

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
    • Gender:Male
Καλησπέρα σας! Ανακάλυψα κατά τύχη τον ιστότοπο μέσω μιας γλωσσικής αναζήτησης και επί μακρόν επισκοπούσα τα θέματα που θίγονται δίχως να έχω εγγραφεί. Μολονότι το αντικείμενό μου δε συνδέεται άμεσα με τη μεταφραστική ιδιότητα, εντούτοις ομολογώ ότι τόσο η θεματολογία που πραγματεύεται το φόρουμ -η οποία άπτεται της γλώσσας εν γένει- όσο και η ποιότητα που διακρίνω σε αυτό μου εξήψαν εντόνως το ενδιαφέρον και με παρακίνησαν έτσι να πραγματοποιήσω εγγραφή. Πιθανόν λοιπόν τα αναφερθέντα να αποτελέσουν το κίνητρο να το επισκέπτομαι συχνά εφεξής και να αναπτύξω βαθμηδόν ενεργό και συστηματική συμμετοχή. : )


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour

Υψιπέτης

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
    • Gender:Male
Ευχαριστώ πολύ! Δεν είχα προσέξει ότι υπήρχε θέμα σχετικό με το ψευδώνυμο που σκέφτηκα να επιλέξω... : )


Avenger_Seraphim

  • Lost in translation
  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
    • Gender:Male
Καλησπέρα σε όλους ^_^ Καινούριος, όπως θα καταλάβατε, οπότε είπα να σας πω ένα "γεια".... Γεια :) Καλώς ήλθα στη παρέα σας!


solid

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 5
    • Gender:Male
Καλησπέρα, χαίρομαι που ανακάλυψα το φόρουμ σας.


SomniusX

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
    • Gender:Male
Καλησπέρα, μεταφράσεις android, mac apps, και άλλα εδώ
Παλιά είχα μεταφράσει legal documents και hw specs για την oneplus και το πρώτο της τηλέφωνο μετάξυ άλλων.
Έρχομαι από μεταφράσεις Knoppel back in 2003, Monomaxos linux και άλλα :P


eugeniar

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
    • Gender:Female
Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι νέο μέλος στο forum και χαίρομαι πολύ που το βρήκα τυχαία γιατί ενδιαφέρομαι να ασχοληθώ με την μετάφραση και την διερμηνεία και ειδικότερα στην τούρκικη γλώσσα. Έχω ψάξει αρκετά αλλά δεν έχω βρει κάποιο πρόγραμμα που να εξειδικεύεται σε αυτή τη γλώσσα, μήπως έχετε να μου προτείνετε εσείς;


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour

 

Search Tools