What is your star sign?

spiros · 129 · 49372

Poll

What is your star sign?

Capricorn (Dec 22 - Jan 19)
5 (4.8%)
Aquarius (Jan 20 - Feb 18)
9 (8.6%)
Pisces (Feb 19 - Mar 20)
9 (8.6%)
Aries (Mar 21 - Apr 19)
9 (8.6%)
Taurus (Apr 20 - May 20)
10 (9.5%)
Gemini (May 21 - June 21)
12 (11.4%)
Cancer (June 22 - July 22)
7 (6.7%)
Leo (July 23 - Aug 22)
11 (10.5%)
Virgo (Aug 23 - Sept 22)
9 (8.6%)
Libra (Sept 23 - Oct 23)
10 (9.5%)
Scorpio (Oct 24 - Nov 21
9 (8.6%)
Sagittarius (Nov 22 - Dec 21)
5 (4.8%)

Total Members Voted: 96

spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854566
    • Gender:Male
  • point d’amour
Καλά δεν το ξέρεις; Την προηγούμενη φωτογραφία με την παραλία, το κεφάλι και τα... πόδια την έβγαλα γιατί δεν άντεχε άλλο το βασανιστήριο ο Όντι ):

Πάντως το συμπέρασμα από αυτή την ψηφοφορία είναι ότι Τοξότης και μεταφραστής, σπάνιο πράμα.


vassia

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 158
    • Gender:Female
Αναζητείται ο έτερος Τοξότης μεταφραστής! Υπάρχει μήπως κάποιος "αστρογνώστης" να μας αναλύσει τις στατιστικές; Μήπως τα άστρα δε με θέλουν μεταφράστρια και τζάμπα παιδεύομαι τόσα χρόνια;



auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Καλά δεν το ξέρεις; Την προηγούμενη φωτογραφία με την παραλία, το κεφάλι και τα... πόδια την έβγαλα γιατί δεν άντεχε άλλο το βασανιστήριο ο Όντι ):

Ψέμματα! Απλώς εξέφρασα την απόλυτη ικανοποίησή μου όταν η αβατάρα άλλαξε. Καλύτερα ένας συνοφρυωμένος Σπύρος, παρά εκείνη η εγγύτητα ποδιών στο κεφάλι του, επειδή ναι
Απ' όσο ξέρω, δεν αντέχει την ξυπολησιά γενικότερα. Ούτε στον εαυτό του, ούτε στους άλλους. Δεν αντέχει να βλέπει γυμνά πόδια. Πώς το λέει; Το καλύτερο πράγμα είναι οι μπότες του Δικαστή Ντρεντ (τα λέω καλά, Νίκο; Θα μου πεις αύριο). Νομίζω ότι αποτελεί εξαίρεση στον κανόνα. Οι άνδρες έχουν φετίχ με τα όμορφα γυναικεία πόδια. 
έτσι είναι... Και αν ένα ωραίο γυναικείο πόδι μπορώ να το ανεχτώ (επαναλαμβάνω, να το ανεχτώ) το αντρικό πρέπει να μένει όσο πιο μακριά μου γίνεται!

Όσο για την ντομάτα, απλώς δεν μπορώ να τη φάω. Ακόμα και αν καταφέρω να τη μασήσω, μόλις φτάσει στο λαρύγγι ξαναβγαίνει. Ωμή, βέβαια. Με τη μαγειρεμένη δεν έχω πρόβλημα. Πριν αρχίσετε να με λέτε ιδιότροπο, να επισημάνω ότι είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΩ. Όχι μόνο τρώω τα πάντα, αλλά ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ και έπειτα κρίνω αν μ' αρέσουν ή όχι.
Επίσης, εμείς που απεχθανόμαστε την ντομάτα είμαστε περισσότεροι απ' ό,τι νομίζετε. Για αρχίστε να ρωτάτε τους γνωστούς σας και θα βρεθείτε προ εκπλήξεως.
Nick Roussos


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male
Quote
Επίσης, εμείς που απεχθανόμαστε την ντομάτα είμαστε περισσότεροι απ' ό,τι νομίζετε. Για αρχίστε να ρωτάτε τους γνωστούς σας και θα βρεθείτε προ εκπλήξεως.
Να φτιάξετε φόρουμ.

Σοβαρά πάντως, έχω γνωρίσει κι άλλους που δεν τρώνε ντομάτα.
Η πατουσοφοβία σου, όμως, είναι πολύ ιδιαίτερη περίπτωση. Είσαι και ορεσίβιος, τρομάρα σου...



F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Ένα άλλο συμπέρασμα, επίσης, είναι το ότι τα ζώδια του αέρα κυριαρχούν στους μεταφραστές.


KaterinaV

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 137
    • Gender:Female
Αναζητείται ο έτερος Τοξότης μεταφραστής!

Κι οι άλλοι τρεις Αιγόκεροι!!! Βρε μήπως να κάνουμε κόμμα με τους τοξότες μπας και ανέβουμε λίγο;
Strawberries cherries and an angel´s kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Να φτιάξετε φόρουμ. Το έχω σκεφτεί. Με κύριο board την παρουσίαση σουβλατζίδικων που καταλαβαίνουν και όταν ζητάς "χωρίς ντομάτα" δεν στη βάζουν εξαρχής.
Σοβαρά πάντως, έχω γνωρίσει κι άλλους που δεν τρώνε ντομάτα.
Η πατουσοφοβία σου, όμως, είναι πολύ ιδιαίτερη περίπτωση. Είσαι και ορεσίβιος, τρομάρα σου...

Τι λες, πιδί μ; Κι να πατήσου τίπουτις πάνου στα β'να;
« Last Edit: 30 Mar, 2007, 18:03:44 by auditor »
Nick Roussos


inertia

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 822
    • Gender:Female


Εφιάλτης στο Δρόμο με τις Τομάτες (ξυπόλητοι εννοείται...)


Nobody puts Baby in a corner!


banned8

  • Jr. Member
  • **
    • Posts: 131
    • Gender:Male
Εφιάλτης στο Δρόμο με τις Τομάτες (ξυπόλητοι εννοείται...)

Αυτή είναι η Κόλαση του Δάντη Όντι. Θα κάνει τώρα μια βδομάδα να κοιμηθεί. Ή να φάει.


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male
Quote
Θα κάνει τώρα μια βδομάδα να κοιμηθεί. Ή να φάει.
Θα το δούμε αυτό.
;)



auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Θα το δούμε αυτό.
;)

Η αλήθεια είναι ότι πετάχτηκα απ' τον ύπνο μου στις 5 το πρωί. (Άσχετα του τι ώρα μπήκα στο φόρουμ!) Τι έβλεπα, δεν θυμάμαι. Πάντως το παραπάνω είναι πράγματι εφιαλτικό...
Nick Roussos


Libra

  • in search of balance
  • Newbie
  • *
    • Posts: 45
    • Gender:Female
Ένα άλλο συμπέρασμα, επίσης, είναι το ότι τα ζώδια του αέρα κυριαρχούν στους μεταφραστές.
Θα είχε επίσης στατιστικό ενδιαφέρον να δει κανείς και σε ποιό Ζώδιο ανοίγει ο 10ος Οίκος...
let Life happen


F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female

wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Τι κάνει ο 10ος Οίκος;

Προς το παρόν το έχει ρίξει στο συγύρισμα μπας και καθαρίσει τις κουτσουλιές που αφήνετε όλοι σας. :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


 

Search Tools