Η εταιρεία με τα Λεξικά Magenta έκλεισε;

evdoxia · 22 · 7740

evdoxia

  • Translator | Reviewer | Merenda |
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2315
    • Gender:Female
Ξέρεις κανείς εάν έκλεισε αυτή η εταιρεία; Τους παίρνω τηλέφωνο και ο αριθμός τους δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή του ΟΤΕ. Επίσης δεν μου απάντησαν στο email μου και χρειάζομαι ξανά τον κωδικό ενεργοποίησης ενός λεξικού για Mac.
Translation is the art of failure – Umberto Eco


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour
Έχει κλείσει εδώ και χρόνια. Πολλές φορές αργούν στα εμαιλ πλέον.



nature

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 442
    • Gender:Female
Επικοινώνησε μέσω Facebook με τον κύριο Panagiotis Sidiropoulos και στείλτου private message. Θα σε εξυπηρετήσει φαντάζομαι. Το έκανε σε μένα...
"Voilà mon secret. Il est très simple. On ne voit bien qu’avec le cœur. L’essentiel est invisible pour les yeux." Le Petit Prince


ilek

  • Newbie
  • *
    • Posts: 31
Καλημέρα. Είχα και εγώ την ίδια απορία αφού δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους με κανένα τρόπο.
Γιατί όμως είναι ακόμη ενεργός ο λογαριασμός για κατάθεση χρημάτων?Ως νέα στο επάγγελμα δεν ήξερα ότι είχε κλείσει.
Έτσι έκανα κατάθεση για να αγοράσω το λεξικό.Δεν πειράζει από τα λάθη μαθαίνεις.




evdoxia

  • Translator | Reviewer | Merenda |
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2315
    • Gender:Female
Καλημέρα, δεν πρέπει να έχει κλείσει γιατί πριν κανα δίμηνο μου απάντησαν, αλλά και πάλι δεν έχω λύσει το πρόβλημά μου με το λεξικό, γιατί δεν υπάρχει support.
Translation is the art of failure – Umberto Eco


ilek

  • Newbie
  • *
    • Posts: 31
Όχι δεν το πήρα.Γι' αυτό τους έστειλα mail  και προσπάθησα να τους πάρω τηλ.Τα τηλέφωνα έχουν καταργηθεί.
Ούτε πήρα απάντηση στο mail.


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour
Επικοινώνησε μέσω Facebook με τον κύριο Panagiotis Sidiropoulos και στείλτου private message. Θα σε εξυπηρετήσει φαντάζομαι. Το έκανε σε μένα...


ilek

  • Newbie
  • *
    • Posts: 31
Μάλλον κάποιος μας παρακολουθεί γιατί πριν από λίγο μου έστειλαν το serial number για ενεργοποίηση του λογισμικού.
Ελπίζω να παραλάβω τελικά το λεξικό.


ilek

  • Newbie
  • *
    • Posts: 31
Απάντησαν και στα mail που τους είχα στείλει.Για να μην παρεξηγηθώ, η πρόθεσή μου δεν ήταν η δυσφίμηση της εν λόγω εταιρείας.Απλά ίσως υπολειτουργεί.Τελικά με λίγη προσπάθεια απέκτησα το λεξικό.


giannis34y

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 738
    • Gender:Male
Μήπως γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει με την magenta;
Προσπαθώ να μπω στη ιστοσελίδα τους από την Παρασκευή για την αγορά ενός λεξικού. Δυστυχώς όμως ούτε ο ιστότοπος  λειτουργεί, ούτε δίνονται περαιτέρω πληροφορίες για το πως μπορεί κανείς να επικοινωνήσει μαζί τους.





giannis34y

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 738
    • Gender:Male
Δηλαδή τώρα δεν υπάρχει τρόπος για αγορά κάποιου λεξικού, ή ενεργοποίηση ενός παλιού;


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854567
    • Gender:Male
  • point d’amour
Επικοινώνησε μέσω Facebook με τον κύριο Panagiotis Sidiropoulos και στείλτου private message. Θα σε εξυπηρετήσει φαντάζομαι. Το έκανε σε μένα...


giannis34y

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 738
    • Gender:Male
Αυτό κοιτούσα τώρα. Ελπίζω να γίνει κάτι.


 

Search Tools