Identity theft?

σα(ρε)μαλι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1293
    • Gender:Male
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
Πριν μπω είδα το όνομα μου να είναι online (πως εξηγείται αυτό) παρότι είχα να μπω για πολύ περισσότερα από 15 λεπτά. Δεν νομίζω να έχει μπει κάποιος άλλος με το δικό μου όνομα. Γιατί άραγε;
« Last Edit: 19 Jul, 2005, 19:45:33 by σα(ρε)μαλι »
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Ζηλεύουνε τα κάλλη σου και την εμορφάδα σου και την "contrarian"οσύνη σου ίσως;;;

Μια εκδοχή λέω, τώρα.:-)
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Χωρίς πλάκα, θαρρώ πως στην κορφή της αρχικής σελίδας έχει μια επιλογή για τον χρόνο παραμονής του καθενός στο σύστημα αν δεν κάνεις log out. Ενδεχομένως ήταν ενεργοποιημένο κάτι από κει; Μάλλον ο Σπύρος ξέρει καλύτερα.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


σα(ρε)μαλι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1293
    • Gender:Male
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
Λογικό ακούγεται. Έλπίζω να μην ζηλεύουν και τα λάθη μου. Ευτυχώς που προλαβαίνω και τα διορθώνω σχετικά γρήγορα.
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Κώστα μου, αυτό είναι δικό τους θέμα... όποιος έχει τα γένεια έχει και τα χτένια, ή όπως λέγανε οι γιαγιάδες μας "τα μεταξωτά βρακιά, θέλουν κι επιδέξιους κ..ους". 'Εχουμε λογοκρισία εδώ; Καλού κακού, ας πετάμε και κάνα μπιπ.:-)
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


psifio

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 657
Νομίζω ότι πιάνεσαι ως active και όταν βλέπεις το xml feed, οπότε ενδεχομένως γι' αυτό είδες το όνομά σου ενεργοποιημένο...


 

Search Tools