Disk quota exceeded

progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
"Disk quota exceeded

You have a space quota of 5000K, your files currently use 4965K, adding this file would make you exceed your quota.
"

Μού'βγαλε αυτό το μήνυμα όταν ανέβαζα κάποια αρχεία. Μετά πήγα κι έσβησα κάποιες φωτογραφίες. Φαντάζομαι θα υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο διαθέσιμου χώρου για τον κάθε χρήστη. Τα 5000 Κ;


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854562
    • Gender:Male
  • point d’amour
Όντως, βέβαια αν έβαζες κάτι πιο ενδιαφέρον από 38 φωτογραφίες από γιαπιά ίσως να σκεφτόμουν και να σ'το ανεβάσω ):



Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Μπορούμε να τις κατατάξουμε στο "Educational Gallery": Στάδια ανέγερσης πολυκατοικιών!

Μάλλον θέλεις να μας δείξεις τι τραβάς με όλες αυτές τις πολυκατοικίες που χτίζονται δίπλα, απέναντι, πάνω, κάτω από το σπίτι σας! Τα ίδια τραβούσαμε και εμείς! Τώρα δεν έχει πουθενά ούτε 1 τ.μ κενό οπότε γλιτώσαμε!
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
Μπορούμε να τις κατατάξουμε στο "Educational Gallery": Στάδια ανέγερσης πολυκατοικιών!

Μάλλον θέλεις να μας δείξεις τι τραβάς με όλες αυτές τις πολυκατοικίες που χτίζονται δίπλα, απέναντι, πάνω, κάτω από το σπίτι σας! Τα ίδια τραβούσαμε και εμείς! Τώρα δεν έχει πουθενά ούτε 1 τ.μ κενό οπότε γλιτώσαμε!

Έτσι ακριβώς...  :(

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!



spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854562
    • Gender:Male
  • point d’amour
Να σε πω, και εγώ τα ίδια τραβούσα πριν μερικά χρόνια - για χρόνια!- κοίτα όμως στις φωτογραφίες μου, ούτε ένα ντουβάρι δεν θα βρεις για δείγμα!


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Γιατί είσαι τέτοιος άνθρωπος τώρα! Αντί να συμπαρασταθείς σε μία συνάδελφο που το νεύρο της έχει γίνει κρόσι!!!! Τς, τς, τς!
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
Να σε πω, και εγώ τα ίδια τραβούσα πριν μερικά χρόνια - για χρόνια!- κοίτα όμως στις φωτογραφίες μου, ούτε ένα ντουβάρι δεν θα βρεις για δείγμα!

Ναι, εσύ κυκλοφορείς, όμως, και στον δρόμο και σε πιο μακρινούς δρόμους, ενίοτε!!!
Εγώ δεν πάω και πουθενά, άρα το μόνο αξιοθέατο που έχω να ασχολούμαι είναι αυτό που βλέπω απέναντί μου!!!

Καλά, δεν είναι δικαιολογία αυτό, ξέρω.

Απάντηση Νο2: Είμαι ψυχασθενής! :P


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854562
    • Gender:Male
  • point d’amour
Ναι, μου φέρνει λίγο σε post-traumatic stress disorder όπου οι παθόντες αναμασούν άθελά τους τις τραυματικές εμπειρίες τους, υποσυνείδητα ελπίζοντας ότι έτσι θα τις αποτινάξουν από πάνω τους. Χαρακτηριστικό παράδειγμα οι στρατιώτες...

η δική μου απάντηση σε τέτοιες καταστάσεις είναι να κατακλύσει κανείς τον εαυτό του με ανώτερα αισθητικά, σωματικά και συναισθηματικά ερεθίσματα -- ήτοι αγάπη, ηδονή και ομορφιά.

Έτσι για αρχή, βγες μια βόλτα στο δάσος. Το ξέρω, έχω πει για τον Υμηττό, τώρα που έφτιαξε ο καιρός θα το οργανώσω.

Καλή σας ημέρα!
« Last Edit: 11 May, 2006, 16:13:18 by spiros »


 

Search Tools