Πωλείται φορητός HP Pavilion zv5437EA P4 3.2, 512MB RAM, 40GB HD

inertia · 37 · 18991

σα(ρε)μαλι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1293
    • Gender:Male
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
Quote
Α! Όχι, δεν παίζω εγώ με τέτοια (άντε κανά Σούπερ ατού), εννοώ τα συλλεκτικά Stickers του 80!
Αυτά εννοούσα κι εγώ! Έχω την εντύπωση ότι βγαίνουν ακόμη. Έχεις και άλμπουμ από τα έιτις; Θα μου στείλεις αυτοκόλλητα από τη μεγάλη ομάδα του ΠΑΣ (Ειδικά Κοντογεωργάκη, Λιάκο, Λάππα, Παπαχρήστου) και της Ρόδου (Πια, Κώττη, Σκαρτάδο, Δράκο);
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.


inertia

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 822
    • Gender:Female
Εννοώ (αρχίζουμε και γινόμαστε αστείοι) τα αυτοκόλλητα με το όνομα STICKERS. Ήταν διάφορα σχέδια σε φακελάκι, αλλά τα σχέδια τρελή εϊτίλα!
Nobody puts Baby in a corner!



σα(ρε)μαλι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1293
    • Gender:Male
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
Quote
Εννοώ (αρχίζουμε και γινόμαστε αστείοι) τα αυτοκόλλητα με το όνομα STICKERS. Ήταν διάφορα σχέδια σε φακελάκι, αλλά τα σχέδια τρελή εϊτίλα!

Ψιλοβράχηκα από το γέλιο. Ρε τα πανίνι εκτός από μπαλαδόφατσες να βγάζουν και μόδα; Έχω την εντύπωση ότι τα θυμάμαι κι αυτά. Κάτι φωσφοριζέ που θα έκαναν και για έλεγχο αχρωματοψίας; Ή έχω χτίσει ξερολιθιά;
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.


inertia

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 822
    • Gender:Female
Πάρε κι ένα Τεστ γήρανσης, γιατί σε βλέπω φτιαγμένο! :)


fixed.
« Last Edit: 24 Jan, 2007, 22:39:04 by inertia »
Nobody puts Baby in a corner!



stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male
Πάρε κι ένα Τεστ γήρανσης, γιατί σε βλέπω φτιαγμένο! :)

Κάποιος έχει ξεκουτιάνει προώρως και δεν έβαλε το url...


F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Άννα, να ένα Πανίνι. Πώς μικραίνει, ξέρει κανείς;
Εγώ θυμάμαι και τα αυτοκόλλητα Sarah Kay. Ευτυχώς :-)
http://images.google.gr/images?q=Sarah%20Kay&ie=UTF-8&oe=UTF-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:el-GR:official&sa=N&tab=wi
« Last Edit: 24 Jan, 2007, 23:54:37 by F_idάνι »


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
Α, τα θυμάμαι τα αυτοκόλητα αυτά! Εμείς τα κολλάγαμε όπου βρίσκαμε πάντως και δεν έχω κανένα τώρα. Ίσως νά'χω κανένα σε κάποιο λεύκωμα απ'το Γυμνάσιο ή στο παλιό μου γραφείο! ;)
Εγώ μάζευα Miss Petticoat και Sarah Key και Κάντι Κάντι, αλλά το Κάντι Κάντι μου το πέταξε η μαμά μου... (κλάμα πολύ, ακόμα...) Το Sarah Key το έχω ακόμα πάντως και δεν το πουλάω ούτε σπίτι καινούργιο να μου δίνανε (300.000 ευρώ, πόσο κάνει). Δεν κάνω πλάκα. Φιλενάδα, δεν τα πουλάνε αυτά τα πράγματα! Είναι κάτι παραπάνω από απλώς συλλεκτικά. :)
« Last Edit: 25 Jan, 2007, 11:43:14 by progvamp »


 

Search Tools