Μετεκλογική σύναξη στη Θεσσαλονίκη - "Μυρσίνη" / Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2007, 1.30 το μεσημέρι

wings · 439 · 61409

F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Διόρθωση: Όχι μόνο ''μπορώ''. Κυρίως ''θέλω''.

πμ @ Σταυρούλα: Σούπερ η φωτό!!!


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Όχι, ρε!!! Δεν προτείνω μέρα!!! Γιατί θα πω καμιά Κυριακή μεσημέρι και δε θα μπορεί κανείς, και μετά από δέκα σελίδες, και αφού κινήσετε γη και ουρανό να μπορέσετε Κυριακή, εμένα θα μου έρθει περίοδος, θα βρέχει καρέκλες και ο γιος μου θα σπάσει κάνα πόδι (just my luck).

Προς το παρόν, Κυριακή μεσημέρι (το μεσημέρι αρχίζει στις 12) μπορώ. Αλλά μην το δένετε κόμπο.

Ε, καλά, έχει πάντως μια λογική αυτό το ασυνάρτητο μήνυμά σου. Αλλά μεσοβόρεια μάγισσα είσαι, δικαιούσαι να λες μια #$^&*()! παραπάνω για να περάσει η ώρα. :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)



F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
ΟΚ, ας σοβαρευτώ.
Αν αποφασίσετε για μεσημεριανή συνάντηση, έρχομαι κι εγώ. Η Κυριακή για μένα είναι καλύτερη μέρα, αλλά και Σάββατο μάλλον δε θα έχω πρόβλημα. Φτάνει να προλαβαίνω κανένα λεωφορείο για να γυρίσω πίσω. Την Πέμπτη μετά τις εκλογές (αργά το βράδυ) θα έχει εκμηδενιστεί ο κίνδυνος απροόπτων.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Σάββατο δεν γίνεται. Μάγκες, τι λέτε για Κυριακή μεσημέρι ώστε να διευκολύνουμε την Έφη; Μιλάμε ασφαλώς για την Κυριακή, 23/09, από νωρίς το μεσημέρι για καφέ και μετά για φαγητό και μετά πάλι καφέ [κι αν αντέχετε, εκείνη την Κυριακή το βράδυ έχουμε και πρόγραμμα στην «Πριγκηπέσσα»].
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
πμ @ Σταυρούλα: Σούπερ η φωτό!!!

Κοκκινίζω! Άντεεεεεεεεε
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Καλά, τώρα ξεκοκκινίστε όλες και όλοι και πείτε μας αν σας βολεύει Κυριακή μεσημέρι για να βολέψουμε τη δραματική μάγισσα.

Σας λέω από το πρώτο μήνυμα να προτείνετε μέρα και ώρα και με γράφετε; Μόνο η Έφη είπε πότε τη βολεύει.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Κυριακή μεσημέρι, στη Μυρσίνη! Είναι όλα εκεί γύρω μας μετά! ;)
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Κυριακή μεσημέρι, στη Μυρσίνη! Είναι όλα εκεί γύρω μας μετά! ;)

Σωστάαααααααααα. Μα, εντελώς γύρω μας! Ως κι ο Θερμαϊκός...
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Ποια είναι η Μυρσίνη; Είναι κοντά στο Ντο-Ρέ; [Στο Μι-Φά(ς) να μην είναι, μόνο :-)]


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Ποια είναι η Μυρσίνη; Είναι κοντά στο Ντο-Ρέ;

Μα εντελώς μέσα έπεσες, ρε σαΐνι!!! !!! !!! !!!
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Μόνο να εξακριβώσουμε αν είναι ανοιχτά Κυριακή μεσημέρι. Βίκυ;;;;; Θα ρωτήσεις;;;;;;;;; Ε;;;;;;;; Ε;;;;;;;; Ε;;;;;;;;;;
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou

wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Σταυρούυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Κοίτα τι βρίσκει κανείς άμα ψάχνει. Το βάζω εδώ για να το δει ο θειος μου και να σκάσει απ' το κακό του:

http://www.myrsini.com.gr/

Για να μην πω τι θα πάθει με τούτη τη σελίδα: http://www.myrsini.com.gr/menu1.html
« Last Edit: 12 Sep, 2007, 03:34:08 by wings »
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)



mavrodon

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 6582
    • Gender:Male
Καλημέρα
Στη Μυρσίνη νομίζω έχουν και γεμιστά που δε γράφει το μενού. Θα προσπαθήσω να παρευρεθώ στη σύναξη.


 

Search Tools