Ζητείται προς αγορά το βιβλίο «Λογική φιλοσοφική και συμβολική» του Βουδούρη.

nmavor · 4 · 2747

nmavor

  • τυχαίος...
  • Full Member
  • ***
    • Posts: 360
    • Gender:Male
Ζητείται προς αγορά το βιβλίο «Λογική φιλοσοφική και συμβολική» του Βουδούρη ή ανταλλάσσεται με διάφορα αγγλικά βιβλία τεχνικού περιεχομένου ή με βιβλία αντίκες όπως: Thesaurus of English Words and Phrases by Peter Roget (Έκδοση 1925), ή Pocket Oxford Dictionary (1925), ή Collins' Dictionary of Synonyms (περίπου της ίδιας χρονολογίας).
Αφού τα πάντα προέρχονται από τυχαίες διαδικασίες, όλοι οι άνθρωποι είναι τυχαίοι.


vmelas

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4932
    • Gender:Female
Ζητείται προς αγορά το βιβλίο «Λογική φιλοσοφική και συμβολική» του Βουδούρη ή ανταλλάσσεται με διάφορα αγγλικά βιβλία τεχνικού περιεχομένου ή με βιβλία αντίκες όπως: Thesaurus of English Words and Phrases by Peter Roget (Έκδοση 1925), ή Pocket Oxford Dictionary (1925), ή Collins' Dictionary of Synonyms (περίπου της ίδιας χρονολογίας).

Μπορώ να στο δανείσω... Μόλις το βρήκα στη βιβλιοθήκη μου. Σφύριξέ μου με προσωπικό, αν το θες.



nmavor

  • τυχαίος...
  • Full Member
  • ***
    • Posts: 360
    • Gender:Male
Valentini μου σ' ευχαριστώ πολύ. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα για την ώρα με τα email, δηλαδή δεν εμφανίζονται εδώ, ίσως επειδή είμαι νεοφώτιστος. Ωστόσο, αν φαίνεται το δικό μου, στείλε μου ένα κενό email για να συνεννοηθούμε.
Αφού τα πάντα προέρχονται από τυχαίες διαδικασίες, όλοι οι άνθρωποι είναι τυχαίοι.


vmelas

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4932
    • Gender:Female
Nmavor, σου έστειλα ηλ-μήνυμα. Πρόσεξε το mailbox σου γιατί μπορεί να το θεωρήσει spam επειδή είναι από GMail.



 

Search Tools