Ηχητικά αποσπάσματα ελληνικών ταινιών

user2 · 25 · 6511

Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Στη Βίκυ αναφερόμουν! Αλλά και εσύ άργησες! Έχω κάνει την καταχώρηση 13.23 και έρχεσαι και απαντάς 13.59; Αίσχος!

Συγ(γ)νώμη! Έριχνα μια ματιά, στα γεμιστά κολοκυθάκια της μαμάς, στην κουζίνα!!!!!
Θα βελτιώσω το χρόνο μου, το υπόσχομαι!!!!
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Quote
Συγ(γ)νώμη! Έριχνα μια ματιά, στα γεμιστά κολοκυθάκια της μαμάς, στην κουζίνα!!!!!
Θα βελτιώσω το χρόνο μου, το υπόσχομαι!!!!

Εάν η καθυστέρηση οφείλεται σε φαγητό είσαι συγχωρεμένη! Στείλε και κατά εδώ κανένα κολοκυθάκι που τη βγάζω με βοσκή!
« Last Edit: 10 Oct, 2006, 14:23:01 by Pink Panther »
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Εάν η καθυστέρηση οφείλεται σε φαγητό είσαι συγχωρεμένη! Στείλε και κατά εδώ κανένα κολοκυθάκι που τα βγάζω με βοσκή!
Πώς με καταλαβαίνεις!!!

Α! Και τώρα που το θυμήθηκα, πότε θα γίνει εκείνο το νήμα με συνταγές, μαγειρική, οικοκυρικά κτλ...
Κάποια/ος εδώ μέσα το είχε πει, κάπου, κάποτε.....
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Quote
Πώς με καταλαβαίνεις!!!

Α! Και τώρα που το θυμήθηκα, πότε θα γίνει εκείνο το νήμα με συνταγές, μαγειρική, οικοκυρικά κτλ...
Κάποια/ος εδώ μέσα το είχε πει, κάπου, κάποτε.....

Εγώ πρώτη και καλύτερη σε αυτό το νήμα! Και εσύ φαντάζομαι! Θα το κάνουμε delivery το φόρουμ! Θα μπαίνει όποιο μέλος θέλει και θα δίνει παραγγελία!
Ε; Ε;
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις



user2

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1283
Η παραγγελία θα δίνεται με π.μ.
Η παράδοση πώς θα γίνεται, μου λέτε; Με διακτίνιση στο φούρνο μου; (α, ρε μίστερ Σποκ, πόσα ήξερες!)


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Quote
Η παραγγελία θα δίνεται με π.μ.
Η παράδοση πώς θα γίνεται, μου λέτε; Με διακτίνιση στο φούρνο μου; (α, ρε μίστερ Σποκ, πόσα ήξερες!)

Τι σε νοιάζει εσένα; Θα τα κανονίσουν όλα οι μεταφράστριες-νοικοκυρές! Εσύ θα δίνεις παραγγελιούλα και όλα τα άλλα άστα σε εμάς.
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Να σου πω..έτσι όπως το σκέφτομαι μάλλον για "ηχητικά απασπάσματα μαγειρικών σκευών κατα την ώρα μαγειρέματος" πάμε...φάτε μάτια ψάρια, ένα πράμα....:-))))))))
« Last Edit: 10 Oct, 2006, 14:36:11 by Πρωτέας »
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Είστε λαίμαργες. Ντροπή σας.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Ευχαριστούμε! Ευχαριστούμε! "Και εις ανώτερα!", λέει ο κόσμος..
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Καμία αναγώριση των προσπαθειών μας, Σταυρούλα! Εμείς φταίμε που ενδιαφερόμαστε για να μην πεινάσει το φόρουμ! Τς, τς!
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις


 

Search Tools