Ιδιαίτερα μαθήματα ισπανικών

Guest · 87 · 72435

ioanndana

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Θα ήθελα επιπλέον να τονίσω ότι θα προτιμούσα να είναι από λατινική Αμερική ( π.χ. Venezuela, Argentina), ή τέλοσπάντων να μην έχει την προφορά της Μαδρίτης.

Δανάη.


Sarl

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3

Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω τα στοιχεια του καθηγητή μου.
Φέτος άρχισα εντατικά ιδιαιτερα μαζί με την κολλητή μου για να δώσω εξετάσεις και βρήκαμε έναν ισπανό καθηγητή ο οποιος είναι παρα πολύ καλός,τρεις μήνες που κάνουμε τώρα
έχω δει πολύ μεγάλη διαφορα.
Αν ενδιαφέρεται κανεις πείτε μου να σας στείλω τα στοιχεια του.
« Last Edit: 04 Nov, 2008, 19:13:38 by Sarl »



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Εφόσον έχεις αγγλικό πληκτρολόγιο, είναι προτιμότερο να γράφεις στα Αγγλικά και να μη χρησιμοποιείς Greeklish.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Sarl

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3
Εφόσον έχεις αγγλικό πληκτρολόγιο, είναι προτιμότερο να γράφεις στα Αγγλικά και να μη χρησιμοποιείς Greeklish.

δεν ήξερα αν γνωρίζουν όλοι αγγλικά, anyway βρήκα άκρη το site που δίνει η διαχείριση για..μετάφραση greeklish σε ελληνικά.



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Ωραία. Ακόμη καλύτερα. Σ' ευχαριστούμε για τη βοήθεια. :-)
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


vmelas

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 4932
    • Gender:Female
Sarl, στείλε μου ένα μηνυματάκι με τα στοιχεία του καθηγητή και πόσο σας χρεώνει, αν σου είναι δυνατόν; Στείλτο στο valentini [teleia] mellas [papaki] gmail [teleia] com


Sarl

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 3
Sarl, στείλε μου ένα μηνυματάκι με τα στοιχεία του καθηγητή και πόσο σας χρεώνει, αν σου είναι δυνατόν; Στείλτο στο valentini [teleia] mellas [papaki] gmail [teleia] com

Σου έστειλα.Ελπίζω να σε βοήθησα!


ili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 4
Καλησπέρα σε όλους!

Με λένε Όλγα και μένω Χολαργό. Ψάχνω για ισπανόφωνη καθηγήτρια ή καθηγητή για ιδιαίτερα μαθήματα. Αν κάποιος από εσάς γνωρίζει κάτι θα το εκτιμούσα πολύ αν μου έστελνε πληροφορίες.

Ευχαριστώ πολύ,

Όλγα.


ili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 4
Καλημέρα!

Μήπως θα μπορούσες να δώσεις και σε εμένα πληροφορίες για τον καθηγητή ισπανικών σου;

Ευχαριστώ πολύ,

Όλγα.


ili

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 4
Καλημέρα σε όλους!

Με λένε Όλγα και μένω Χολαργό. Ψάχνω για ισπανόφωνη καθηγήτρια ή καθηγητή για ιδιαίτερα μαθήματα. Αν κάποιος από εσάς γνωρίζει κάτι θα το εκτιμούσα πολύ αν μου έστελνε πληροφορίες.

Ευχαριστώ πολύ,

Όλγα.


Danaiι

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
Καλησπέρα, για όποιον ενδιαφέρεται για  μαθήματα ισπανικών,είμαι τελειόφοιτη ισπανικής φιλολογίας με μητρική γλώσσα  την ισπανική και παραδίδω ιδιαίτερα.Περιοχές Αθήνα, Νεα Σμύρνη,Νότια προάστια.τηλ 6938833610     
« Last Edit: 23 Mar, 2009, 14:01:23 by Danaiι »


selida1983

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Καλησπέρα!!!!

Για όσους ενδέχεται να ενδιαφέρονται για έναν τέτοιο τρόπο εκμάθησης ισπανικών, παραδίδονται on-line μαθήματα σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας κι αν βρίσκεστε. Επικοινωνία: selida1983 AT yahoo.com.ar

Visit my Blog: http://selida1983.blogspot.com
« Last Edit: 10 Jun, 2009, 14:44:07 by wings »


fb

  • Newbie
  • *
    • Posts: 15
Καλησπέρα!

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για ιδιαίτερα μαθήματα ισπανικών, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο kmp_baq AT yahoo.com και να αφήσει το τηλέφωνό του για να επικοινωνήσω μαζί του άμεσα.

Ευχαριστώ
« Last Edit: 31 Aug, 2009, 03:54:30 by wings »


Kalami

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
Καλησπέρα σας,

Ενδιαφέρομαι για ιδιαιτέρα μαθήματα ισπανικών στο χώρο μου,
Υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται να κάνει μαθήματα στη περιοχή Αχαρνές (Μενίδι)?

Ευχαριστώ


pasxalitsae

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 1
Καλησπέρα,

όποιος ενδιαφέρεται για μαθήματα ισπανικών μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο 6972282224 ή στο eleni.skoulaxinou ΑΤ hotmail.com          (για όλη την Αθήνα).

τιμές πολύ λογικές

Ελένη
« Last Edit: 21 Sep, 2009, 19:34:55 by wings »


 

Search Tools