James, Air, Tori Amos

andy · 34 · 5873

eirini

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 766
    • Gender:Female
Άντι, αν μπορέσεις, θα τραβήξεις καμιά φωτογραφία από τη συναυλία για το φαν κλαμπ Θεσσαλονίκης; 

πμ προς Σάσσα: εδώ σουρτουκεύεις;
If you cant appreciate what youve got, youd better get what you can appreciate. - Bernard Shaw


F_idάνι

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3077
    • Gender:Female
Αναστασία, έπαθε τίποτε το πόδι σου;



kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997
ΑΑΑΑ! Κουτσομπόλα εγώ;! Όλο το φόρουμ ξέρει πόσο διακριτική και κιουρία είμαι!


Αναστασία, έπαθε τίποτε το πόδι σου;

Την κλώτσησε η Άντυ η κουτσομπόλα!


andy

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 308
    • Gender:Female
Την κλώτσησε η Άντυ η κουτσομπόλα!

Ντροπή σου να διαδίδεις φήμες για μένα... Ψεύδη ασύστολα.
« Last Edit: 17 Jul, 2007, 20:14:35 by andy »
Έλα να πάμε στο νησί, η μάνα σου, εγώ κι εσύ...



kapa18

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 997


Εγώ αυτό κατάλαβα από κάτι ΠΜ σας που υπέκλεψα, γράψτε και καμιά λεπτομέρεια παραπάνω, δε βλάφτει! Τστστσ..τσιγκουνεύεστε πέντε κουβέντες, να ενημερωνόμαστε κι εμείς!


Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
Κουτσομπόλες όλου του κόσμου ενωθείτε (αν και το πρώτο συνθετικό μου πάει γάντι!!!).

Πμ προς Κάπα18: Έκανα οστεοτομία... έκοψα το κότσι ή μπορείς να πεις ότι αφαίρεσα τον κάλο μου που μετακινήθηκε στο πόδι και με ενοχλούσε!!! ;-)))))))))
"Only Love can leave such a... Mark!"


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
Εγώ τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί είμαι άρρωστη. Όμως, ας διορθώσει κάποιος το Τόρυ με το ύψιλον που βγάζει μάτι, στο θέμα! Τόρι, με γιώτα είναι το όνομα της κοπέλας! Έλεος...

http://www.toriamos.com/


andy

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 308
    • Gender:Female
Καλά, καλή μου. Περαστικά.
Έλα να πάμε στο νησί, η μάνα σου, εγώ κι εσύ...


progvamp

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1570
    • Gender:Female
Kickass, chief! Ευχαριστώ πολύ και σήμερα χάλια είμαι πάντως...

Ζηλεύω που θα πάτε όσοι πάτε, αλλά όχι πάρα πολύ γιατί σήμερα πήρα άλλη χαρά.  Πέρασα δυο μαθήματα στη σχολή μου κι άλλο ένα που έδινα την προηγούμενη εβδομάδα και σχεδόν σίγουρα έχω περάσει, τρία όλα μαζί! :PPP

Καλό μου κουράγιο και το Σεπτέμβρη πάλι, έχει ο Τουτάτις για τα υπόλοιπα. :P

Φιλιά σε όλους και καλή διασκέδαση στην Τόρι! Βγάλτε καμιά φωτογραφία να μας δείξετε. Πλζ και θενκς.


andy

  • Full Member
  • ***
    • Posts: 308
    • Gender:Female
@σουρπουίτσα: οι επιθυμίες σας, διαταγές μας.

Λοιπόν, καταρχήν ήταν πολύ ωραία. Πολύς κόσμος, δεν έχω ξαναδεί τέτοια ουρά για μπύρες (και μιάμιση ώρα στο περίμενε, εγώ την έβγαλα ξεροσφύρι).
Για την Τόρι δεν έχω να πω πολλά, αφενός γιατί δεν την είδα όλη, αφετέρου γιατί δεν είμαι τρελή φαν, οπότε δεν είμαι σε θέση να κρίνω.
Για τους Air, έχω να πω ότι δεν με απογοήτευσαν καθόλου. Ευτυχώς, αρκετά "συναυλιακοί" και κεφλίδικοι (όχι σαν τους Hooverphonic πέρσυ που έκοβες φλέβα από τη νύστα).
Και οι άλλοι, οι πώς-τους-λένε-να-δεις, απλά καταπληκτικοί. Σηκώσανε και κόσμο στη σκηνή να χορέψει και το κάνανε μπουζουκτσίδικο. Πολύ κέφι, πολύ μπρίο και τσαχπινιά, όλα τα γνωστά τραγούδια, εμένα με ενθουσίασαν.
Ο χώρος δεν ήταν καθόλου της αρεσκείας μου, διότι κάτω είχε χώμα και δεν υπήρχε πουθενά γρασίδι ή κάποιο άλλο σημείο να μπορείς να κάτσεις λίγο, βρε αδερφέ. Πέντε ώρες ορθοστασία, φλεβίτη κόντεψα να πάθω.
Κορυφαία στιγμή της βραδιάς: η andy πατάει αναμμένη κάφτρα κι αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω τσιρίζοντας "Αου, άου, άου". Οι γύρω της αρχίζουν να χοροπηδάνε μαζί της, κουνώντας επιδοκιμαστικά το κεφάλι και χαμογελώντας πλατιά, με ύφος "Καλά, η κοπελιά τα σπάει!"
:-)
Έλα να πάμε στο νησί, η μάνα σου, εγώ κι εσύ...


Soldier

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 989
    • Gender:Female
  • Έχω θεϊκό σώμα. Του Βούδα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑΑΑΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΩΩΩΣ (αρχίζει και με πιάνει στερητικό σύνδρομο)
Τι μπορείς να περιμένεις από μια μέρα που ξεκινάει με το πρωί της Δευτέρας;


Σουρπουίτσα

  • Dolce far niente...!
  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 1171
    • Gender:Female
  • Whatevah...
Κορυφαία στιγμή της βραδιάς: η andy πατάει αναμμένη κάφτρα κι αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω τσιρίζοντας "Αου, άου, άου". Οι γύρω της αρχίζουν να χοροπηδάνε μαζί της, κουνώντας επιδοκιμαστικά το κεφάλι και χαμογελώντας πλατιά, με ύφος "Καλά, η κοπελιά τα σπάει!"
:-)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (τρελά γέλια α λα Γουίνγκς!) Μπράβο, βρε κορίτσι μ', γι' αυτό μ' αρέσεις, γιατί είσαι η πηγή του κεφιού! Χαίρομαι που ήταν τόσο ωραία (συνεπαγωγικά, δεν χαίρομαι καθόλου που τσιγκουνεύτηκα τα έουρος και δεν ήρθα) και περάσατε καλά...

Χάρμα η περιγραφή, Andy, ευχαριστώ πολύυυυυυυυ!
Στο ίντερνετ όλα διίστανται.
W4tt4n4b3


auditor

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2469
    • Gender:Male
Βγάλτε καμιά φωτογραφία να μας δείξετε.

Αυτό έπρεπε να βγει φωτογραφία...


Κορυφαία στιγμή της βραδιάς: η andy πατάει αναμμένη κάφτρα κι αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω τσιρίζοντας "Αου, άου, άου". Οι γύρω της αρχίζουν να χοροπηδάνε μαζί της, κουνώντας επιδοκιμαστικά το κεφάλι και χαμογελώντας πλατιά, με ύφος "Καλά, η κοπελιά τα σπάει!"
:-)
Nick Roussos


Σουρπουίτσα

  • Dolce far niente...!
  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 1171
    • Gender:Female
  • Whatevah...
Κορυφαία στιγμή της βραδιάς: η andy πατάει αναμμένη κάφτρα κι αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω τσιρίζοντας "Αου, άου, άου". Οι γύρω της αρχίζουν να χοροπηδάνε μαζί της, κουνώντας επιδοκιμαστικά το κεφάλι και χαμογελώντας πλατιά, με ύφος "Καλά, η κοπελιά τα σπάει!"
:-)
Φαντάζομαι, άλλωστε, ότι αυτή ήταν και η στιγμή που όλο το στάδιο τραγουδούσε με μία φωνή "this girl is on fire...".
Στο ίντερνετ όλα διίστανται.
W4tt4n4b3


Αλ.

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2232
  • This b0dy is y0ung but my sp1r1t's 0|d...
with passion and love...
This is james magic...
If I hadn't seen such richies, I could live with being poor...
"I like to remember things my own way. Not necessarily the way they happened"
Member of elites only...just like Mus1ca||


 

Search Tools