Ψάχνω συναδέλφους που συνεργάστηκαν με γραφείο στην Pavia

sokratis

• Semi-Newbie
  • *
Θα παρακαλούσα αν υπάρχουν συνάδελφοι που συνεργάστηκαν με ένα γραφείο στην Pavia και είχαν πρόβλημα με την πληρωμή τους να επικοινωνήσουν μαζί μου.
Για προφανείς λόγους δεν μπορώ να αναφέρω το όνομα του γραφείου μπορώ όμως να πω ότι η μετάφραση του ονόματος θυμίζει κάτι σαν ΤοπικάΜάτια.

Είναι πολύ σημαντικό οι συνάδελφοι που ενδεχομένως να έχουν δουλέψει γι'αυτό το γραφείο να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Ευαριστώ
Σωκράτης

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Σωκράτη, σε παρακαλώ να αναφέρεις και το επώνυμό σου στο αρχικό σου μήνυμα. Στην ενότητα αυτή είναι υποχρεωτικό με βάση τους κανόνες τού φόρουμ.
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)

vmelas

• Hero Member
Εδώ επίσης μπορεί να αναφέρει το όνομα του γραφείου νομίζω. Δεν υπάρχει κανόνας όπως στο ΠροΖ για κάτι τέτοια ή κάνω λάθος;

sokratis

• Semi-Newbie
  • *
Θα παρακαλούσα αν υπάρχουν συνάδελφοι που συνεργάστηκαν με ένα γραφείο στην Pavia και είχαν πρόβλημα με την πληρωμή τους να επικοινωνήσουν μαζί μου.
Για προφανείς λόγους δεν μπορώ να αναφέρω το όνομα του γραφείου μπορώ όμως να πω ότι η μετάφραση του ονόματος θυμίζει κάτι σαν ΤοπικάΜάτια.

Είναι πολύ σημαντικό οι συνάδελφοι που ενδεχομένως να έχουν δουλέψει γι'αυτό το γραφείο να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Ευαριστώ
Σωκράτης Σαρινόπουλος

spiros

• Administrator
  • Hero Member
  • point d’amour

sokratis

• Semi-Newbie
  • *
Βαλεντίνη,
το όνομα είναι εύκολο να το βρεις από τα στοιχεία που έδωσα. Προς στιγμή θα προτιμούσα να μην κάνω απευθείας αναφορά γιατί το πρόβλημα είναι σε εξέλιξη.
Στη συνέχεια μπορώ να σας ενημερώσω με περισσότερες λεπτομέρειες.
Αυτό που έχει σημασία τώρα είναι τυχόν συνάδελφοι που συνεργάστηκαν με αυτό το γραφείο να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Σπύρο ναι το έχω ελέγξει και είμαι ήδη σε επαφή με τους συναδέλφους που έκαναν την εγγραφή.

Ευχαριστώ
Σωκράτης

Search Tools