Θεσσαλονίκη - Σάββατο, 31 Μαρτίου 2007, 7 μ.μ., Τομπουρλίκα

wings · 195 · 45223

wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Βίκυ, αν σκοπεύεις να εγγραφείς στο nonsmokersclub, διάλεξε άλλο άβαταρ!

Μακράν απέχω!

Κι η φωτογραφία που έχω τώρα είναι η πιο αγαπημένη μου από όσες μου τράβηξε η Νάντια και ίσως η ωραιότερη από όσες βγήκα στη ζωή μου. Γιατί αν δεν παινέψουμε και το σπίτι μας... ε, Νάντια;
« Last Edit: 05 Apr, 2007, 15:53:15 by wings »
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Pink Panther

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1675
    • Gender:Female
  • Τσα!
Στις κόκκινες Prada του Γιάννη!!! ;-))))))))))

Τουλάχιστον έχει γούστο! ;-)))
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις



Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Τουλάχιστον έχει γούστο! ;-)))

Μα, τί τον πέρασες το Γιάννη μας!!!!! Πάντα το καλύτερο!! (ακόμα και στις γόβες) :-Ρ
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.




wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Τουλάχιστον έχει γούστο! ;-)))

Γούστο έχει... μυαλό δεν έχει μετά τις κακές του συναναστροφές και τα θάρρητα που τους δίνει. :-)))
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Γιάννη, άρχισες τα σεντόνια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


Anastasia

  • Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 2365
    • Gender:Female
  • Set goals, Work hard!
Ψεύδεται ασύστολα ο Σταύρακας... μόλις το είπε, τσακ... άστραψε το φλας... και έχω και μάρτυρες άμα χρειαστεί!
Μάρτυρας! Μάρτυρας! Μόλις γελάσαμε, αμέσως άστραψε το φλας!! Δεν χρειάστηκε να μας παρακαλέσει κανείς, κύριε πρόεδρε!!! ;-)))

Τουλάχιστον έχει γούστο! ;-)))
Εννοείται ότι έχει γούστο. Δεν είναι τυχαίο ότι συναναστρέφεται 4 υπέροχες υπάρξεις!!!! ;-)))))
« Last Edit: 05 Apr, 2007, 16:01:08 by Anastasia »
"Only Love can leave such a... Mark!"


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Μάρτυρας! Μάρτυρας! Μόλις γελάσαμε, αμέσως άστραψε το φλας!! Δεν χρειάστηκε να μας παρακαλέσει κανείς, κύριε πρόεδρε!!! ;-)))

Κι εσύ;;;;; Κι εσύυυυυυυυυ;;;;;;;;;;;;
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.



wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Μάρτυρας! Μάρτυρας! Μόλις γελάσαμε, αμέσως άστραψε το φλας!! Δεν χρειάστηκε να μας παρακαλέσει κανείς, κύριε πρόεδρε!!! ;-)))

Να, επιτέλους, και ένας ειλικρινής άνθρωπος!!!
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854557
    • Gender:Male
  • point d’amour
Κι η φωτογραφία που έχω τώρα είναι η πιο αγαπημένη μου από όσες μου τράβηξε η Νάντια και ίσως η ωραιότερη από όσες βγήκα στη ζωή μου. Γιατί αν δεν παινέψουμε και το σπίτι μας... ε, Νάντια;

Μόνο που Βίκυ α) είσαι σκυμμένη και δεν φαίνεσαι (βασικό: δεν φαίνονται τα μάτια!) β) ο φωτισμός είναι κάτι παραπάνω από ανεπαρκής. Αν θες να κρυφτείς, καλή είναι.


Πρωτέαs

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 1728
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Μόνο που Βίκυ α) είσαι σκυμμένη και δεν φαίνεσαι β) ο φωτισμός είναι κάτι παραπάνω από ανεπαρκής. Αν θες να κρυφτείς, καλή είναι.

LOL
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.


inertia

  • Sr. Member
  • ****
    • Posts: 822
    • Gender:Female
Μόνο που Βίκυ α) είσαι σκυμμένη και δεν φαίνεσαι (βασικό: δεν φαίνονται τα μάτια!) β) ο φωτισμός είναι κάτι παραπάνω από ανεπαρκής. Αν θες να κρυφτείς, καλή είναι.


Συμπέρασμα: οι αβατάρες δεν κάνουν για διαβατήριο. Ευχαριστώ.
« Last Edit: 05 Apr, 2007, 16:09:23 by inertia »
Nobody puts Baby in a corner!


wings

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 73947
    • Gender:Female
  • Vicky Papaprodromou
Μόνο που Βίκυ α) είσαι σκυμμένη και δεν φαίνεσαι (βασικό: δεν φαίνονται τα μάτια!) β) ο φωτισμός είναι κάτι παραπάνω από ανεπαρκής. Αν θες να κρυφτείς, καλή είναι.

Τώρα εγώ πού να κρυφτώ μ' εσάς που έμπλεξα;

Θα αφήσω να απαντήσει η καλλιτέχνιδα στις ενστάσεις σου. Νάντιααααααααααααααααααααααααααααα... πάλι στη σιέστα είσαι;
Ο λόγος είναι μεγάλη ανάγκη της ψυχής. (Γιώργος Ιωάννου)


stathis

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 3372
    • Gender:Male

 

Search Tools