Χρόνια πολλά, Κάπα... 31!!!!

Chris · 66 · 8698

Chris

• Full Member
Ηρθε η ώρα να λάμψει η αλήθεια, από σήμερα τέρμα το 18!

Κατερινάκι, χρόνια πολλά και καλά!!!

Να είσαι πάντα γερή, χαρούμενη, με πολλούς φίλους, με πολλή δουλειά (θα φροντίσω προσωπικά γι'αυτό, μη σε νοιάζει!), πολλά ταξίδια, φαγοπότια, και ό,τι άλλο έχεις ονειρευτεί!

Να διαβάσεις πολλά βιβλία και κυριακάτικες εφημερίδες ακόμα, να πιούμε πολλούς καφέδες στο Putumayo, και να με κάνεις πάντα περήφανη και χαρούμενη που είσαι φίλη μου!

Να είσαι καλά!
supergirls don't cry

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Αυτό το κορίτσι τελικά έχει αλματώδη ανάπτυξη (για να μην πω τερατώδη και με λέτε πάλι υπερβολική)... πώς τα πηδάει έτσι τα χρόνια... φτου, φτου, φτου, σκόρδο!!!

Κατερινούλα, να σε χαιρόμαστε και να 'σαι πάντα καλά για να προσφέρεις σ' όσους είναι γύρω σου πολλή αγάπη από μια μεγάλη καρδιά σαν τη δικιά σου και, κυρίως, άφθονο γέλιο.

Φιλιά πολλά και περιμένουμε το ιπτάμενο κέρασμα εμείς οι χαμηλοβόρειοι!

elena petelos

• Hero Member
  • Qui ne dit mot consent.
:) Ό,τι -μα Ο,ΤΙ- καλύτερο!

Χίλια ζεύγη Onitsuka και δύο χιλιάδες ζεύγη Gola!

(Μόλις ξεμπερδέψω -Μάη 2008 μάλλον- θα σε πάω Παιωνία να γιορτάσουμε!)

http://www.timpeat.co.uk/peonia/index.html

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

This image is one of many yokai illustrations done by famous artist and scholar Toriyama Sekein in the late eighteenth century. Toriyama gives the kappa a snout and a webbed underside. He kind of makes it resemble a soft-shelled turtle.
« Last Edit: 20 Jun, 2007, 01:41:40 by elena petelos »

progvamp

• Hero Member
Χρόνια πολλά κι από μένα! Να τα εκατοστήσεις, συνονόματη! Εύχομαι τα χρόνια που έρχονται νά'ναι γεμάτα ευτυχία και όμορφες στιγμές που θα θυμάσαι για πάντα. :)

eirini

• Sr. Member
Χρόνια πολλά, Κατερινάκι! Χιλιόχρονη κι ευτυχισμένη!
If you cant appreciate what youve got, youd better get what you can appreciate. - Bernard Shaw

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!
Ηρθε η ώρα να λάμψει η αλήθεια, από σήμερα τέρμα το 18!

Κατερινάκι, χρόνια πολλά και καλά!!!

Να είσαι πάντα γερή, χαρούμενη, με πολλούς φίλους, με πολλή δουλειά (θα φροντίσω προσωπικά γι'αυτό, μη σε νοιάζει!), πολλά ταξίδια, φαγοπότια, και ό,τι άλλο έχεις ονειρευτεί!

Να διαβάσεις πολλά βιβλία και κυριακάτικες εφημερίδες ακόμα, να πιούμε πολλούς καφέδες στο Putumayo,και να με κάνεις πάντα περήφανη και χαρούμενη που είσαι φίλη μου! 

Να είσαι καλά!

Κατερινάκι,

θα στα πω και από κοντά, βεβαίως, βεβαίως, αλλά χίλια, χρυσά, λαμπερά χρόνια στο αστεράκι του γραφείου μας.

Την από πάνω μην την πιστεύεις άλλα λέει πίσω από την πλάτη σου...τώρα που το σκέφτομαι και μπροστά σου!!!! Όσο για το Putumayo, πάντα εν ώρα εργασίας, αλλιώς δεν έχει νοστιμιά!

-και επιτέλους βγάλε αυτό το 18 από το Κ...εσύ ξεπέρασες και την ακαδημαϊκή δεκαετία!!!!-
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις

auditor

• Hero Member
Χρόνια πολλά, Κατερίνα.

(Δηλαδή τώρα, λέει, μπαίνεις και στα ακατάλληλα;)
Nick Roussos

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!
Χρόνια πολλά, Κατερίνα.

(Δηλαδή τώρα, λέει, μπαίνεις και στα ακατάλληλα;)

[Στα ακατάλληλα έχει μπει από καιρό, με "συναδελφική" συναίνεση]
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις

lany

• Full Member
  • Μακρινό πλάνο (να 'μαστε και σίγουροι!)
Χρόνια Πολλά, Καπάκι!!!!!!!!!!

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη, να μας βομβαρδίζεις με ξεκαρδιστικές ατάκες και άσε τους άλλους να σου αυξάνουν το nickname με γεωμετρική πρόοδο...Εσύ να μένεις πάντα 18!!!!!!!!!

Φιλιάααααααααα
Μόνο οι γενναίοι αγαπούν... Οι άλλοι απλώς ξεγελούν τα όνειρα...

ʼκης Δήμου

kapa18

• Sr. Member
...και μπαίνω ξαφνικά στο φόρουμ και βλέπω ένα νήμα για μένα! Τι έκπληξη! Καθόλου δεν το φανταζόμουν! (Προδοτική Chris, είπες ότι θα το άνοιγες στις 24.00, τι έκανες μέχρι τις 1.30;;).
Αγαπημένοι φίλοι, έχω ένα τεράστιο, βλακώδες χαμόγελο τώρα που διαβάζω τις ευχές σας και να είστε βέβαιοι ότι θα παραμείνει κολλημένο στη θέση του όλη την υπόλοιπη μέρα! Ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για όλα αυτά τα καταπληκτικά που γράφετε για μένα! Να είστε όλοι καλά, να με χαίρεστε και να σας χαίρομαι. ;-))

Εντιτ: α) Θα καταλάβατε ότι αυτό το ποστ αποσκοπεί στο να ανεβάσει το νήμα ψηλά! :-D
        β) Άλλαξα και χρώμα! Νομίζω ότι το πορτοκαλί μου πάει περισσότερο. :-)))))
« Last Edit: 20 Jun, 2007, 09:24:21 by kapa18 »

andy

• Full Member
Χρόνια πολλά, Κατερίνα. Να ζήσεις, να συνεχίσεις να πετάς τις ωραίες ατάκες σου και να τσακίζεις τους γύρω σου. Πολλές νέες γεύσεις να δοκιμάσεις, πολλά καινούρια νησιά να επισκεφτείς, πολλά βιβλία να γράψεις διαβάσεις και γενικώς ό,τι επιθυμία κατεβαίνει στο κατσαρό σου το κεφαλάκι να τη δεις να πραγματοποιείται. Ευχές από την καρδιά μου για ένα κορίτσι που του έχω μεγάλη αδυναμία.
Πολλά πολλά φιλιά.
Έλα να πάμε στο νησί, η μάνα σου, εγώ κι εσύ...

Çabuki

• Full Member
  • Words nail me
Καλημέρα, Κατερίνα!!!
Ό,τι επιθυμείς!! Να τα χιλιάσεις λιχούδω!!!!

(Σε ικετεύω όμως, σταμάτα να μας αδειάζεις τα πιάτα στις συναντήσεις!!
Κι αν σταματήσεις, εγώ θα σου φτιάξω (λέμε τώρα, μάλλον το πανθηράκι θα τη φτιάξει:))) αυτό:

Καλημέρα και χρόνια πολλά!! (και καλές διακοπές, άτιμο)
Trying is the first step towards failure.
-Homer Simpson

kat of cicero

• Full Member
Κάπα και (reads for Katerina) Χρόνια Πολλά και ό,τι επιθυμείς!
In and Above (Don't try this at home!)

zephyrous

• Hero Member
Κ31, χρόνια πολλά! (Πάντα πολυλογάς.)

• Guest
Πάνω που πάω, βρε αδερφέ, να κάνω μιαν ευχή, πέφτει το site.

Αντε, άντε, χιλιόχρονη, ό,τι (και στις ποσότητες που) ποθείς.

Πολλά φιλιά και περισσότερα από κοντά

Μ.:)

Search Tools