Χρόνια πολλά, Κάπα... 31!!!!

Chris · 66 · 8702

F_idάνι

• Hero Member
Ορίστε, κύριοι, ορίστε... Τόσες μουσικές για κυρίες της δώσαμε, ούτε μία δεν κατέβασε... Το Magdalenha, όμως, έχει πέραση βλέπω... Πάει το προφίλ σου, Κατερινάκι... Δεν πιστεύω να χορεύεις σάμπα αγκαλιά με την καφετιέρα τώρα που λείπει η Χριστίνα :-)

kapa18

• Sr. Member

Είδες κι εσύ τι τύπος είσαι; Αμέσως να πας με το μέρος του εχθρού! Προδοσία από παντού! Δεν πρόλαβα κυρία μου ακόμα να κατεβάσω όλες τις μουσικές. Μόνο τη Μανταλένα πρόλαβα. Από την ταινία με τη Βουγιουκλάκη δεν είναι; :-D

ΥΓ. Με την καφετιέρα αποκλείεται! Την προηγούμενη φορά που χόρεψα μαζί της με πάτησε 6 φορές. Σήμερα έχω στο πρόγραμμα καποέιρα με την εσπρεσομηχανή!

F_idάνι

• Hero Member
Καλέ, ποιον εχθρό; Κι εγώ με το καποέιρα έχω κολλήσει... αγκαλιά με τον ανεμιστήρα, όμως, είναι καλύτερος παρτενέρ:-)

kapa18

• Sr. Member

Ανεμιστήρα δεν έχουμε. Ένα κλιματιστικό έχουμε που θα βγάλει τον επιθανάτιο ρόγχο οσονούπω και θα αφήσει γεια στις όμορφες και γεια στις μαυρομάτες... Μισό λεπτό να κάνω λίγο αέρα με το Μπαμπινιώτη και επιστρέφω!

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!

Ανεμιστήρα δεν έχουμε. Ένα κλιματιστικό έχουμε που θα βγάλει τον επιθανάτιο ρόγχο οσονούπω και θα αφήσει γεια στις όμορφες και γεια στις μαυρομάτες... Μισό λεπτό να κάνω λίγο αέρα με το Μπαμπινιώτη και επιστρέφω!

Παράπονα για το κλιματιστικό μας ακούω! Άντε, μη σε βγάλω στο μπαλκόνι να δουλέψεις!!!!!
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις

Σουρπουίτσα

• Dolce far niente...!
  • Sr. Member
  • Whatevah...
Κατερινάκι, χρόνια πολλά κι από μένα! Να παραμείνεις το κεφάτο πλασματάκι που ξέρουμε και να συνεχίσεις να μας ξαφνιάζεις πάντα ευχάριστα με το ανατρεπτικό σου χιούμορ... :)
Στο ίντερνετ όλα διίστανται.
W4tt4n4b3

Search Tools