Υπογράψτε

zephyrous

• Hero Member
Tens of thousands of animals died because of the fires in the Greek
Territory. The rest of them suffer because of lack of food, water, and
stress. Not only this, but hunters have gathered in the areas where
the animals have found a refuge and shoot them.

SIGN TO STOP HUNTING FOR AT LEAST THE NEXT 5 YEARS FOR THE ANIMALS TO BE ABLE TO SURVIVE

Δεκάδες χιλιάδες ζώα πεθάνανε με φρικτό θάνατο από τις πρόσφατες πυρκαγιές. Τα υπόλοιπα αυτή τη στιγμή υποφέρουν από την έλλειψη τροφής, νερού, και το στρες που υπομείνανε. Και δε φτάνει μόνο αυτό, αλλά κυνηγοί έχουν μαζευτεί στις περιοχές που τα ζώα έχουν βρει καταφύγιο και πυροβολούνε ανεξέλεγκτα.

ΥΠΟΓΡΑΨΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ
ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ

http://www.PetitionOnline.com/isoniso/petition.html

kapa18

• Sr. Member

Πόσες υπογραφές πρέπει να συγκεντρωθούν για να ασχοληθεί κάποιος με το ζήτημα;

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!

Πόσες υπογραφές πρέπει να συγκεντρωθούν για να ασχοληθεί κάποιος με το ζήτημα;

Υπόγραψε, ρε κοπελιά! Όταν θα τις συγκεντρώσουν δεν θα σε έχουν πια ανάγκη!
Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πως υπάρχεις
Και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά, τίποτα να μην πάθεις

kapa18

• Sr. Member
Υπόγραψε, ρε κοπελιά! Όταν θα τις συγκεντρώσουν δεν θα σε έχουν πια ανάγκη!

Κοπελιά, πως σε είπαμε δε θυμάμαι κιόλας, υπέγραψα εδώ και πολλή ώρα. Και παρακαλώ να μην πετάγεσαι όταν θέτω φλέγοντα και τσουρουφλίζοντα ερωτήματα!

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!
Κοπελιά, πως σε είπαμε δε θυμάμαι κιόλας, υπέγραψα εδώ και πολλή ώρα. Και παρακαλώ να μην πετάγεσαι όταν θέτω φλέγοντα και τσουρουφλίζοντα ερωτήματα!

Μπορεί να θυμηθείς πώς με λένε όταν περνάς από το λογιστήριο για την εξόφληση!

kapa18

• Sr. Member
Μπορεί να θυμηθείς πώς με λένε όταν περνάς από το λογιστήριο για την εξόφληση!

Χριστίνα μου!! Εσύ είσαι;; Μα πώς δε σε γνώρισα! Κόσμε, η Χριστίνα είναι η καλύτερή μου φίλη σε ολόκληρο τον κόσμο!

Oblitron

• Full Member
φλέγοντα και τσουρουφλίζοντα ερωτήματα!
Tώρα αυτό ήταν λογοπαίγνιο; Σα δε ντρεπούστε... Επειδής δηλαδή "τσουρουφλίστηκε το δάσος";

Εγώ προτείνω να πάρουμε όσα ζώα μείνανε, και να τα στριμώξουμε όλα στο λόφο του Στρέφη, σαν να ήταν η κιβωτός τους Νώε. Εκεί να τους φτιάξουμε και μια υπηρεσία ψυχολογικής υποστήριξης,να τους φτιάξουμε και αθλοπαιδιές, και το λόφο να τον περιφρουρούν εθελοντές με πράσινα παπούτσια, περιμένοντας τον επόμενο επιχειρηματία που θα του καρφωθεί να ανοίξει εκεί ένα εμπορικό κέντρο με multiplex και υπόγειο πάρκινγκ. (Μα κι αυτά τα παλιόδεντρα τι πάνε και φυτρώνουν εκεί που δεν τα σπέρνουν;)

Pink Panther

• Hero Member
  • Τσα!
Χριστίνα μου!! Εσύ είσαι;; Μα πώς δε σε γνώρισα! Κόσμε, η Χριστίνα είναι η καλύτερή μου φίλη σε ολόκληρο τον κόσμο!

Για το εργοδότρια δεν άκουσα τίποτα!

σα(ρε)μαλι

• Hero Member
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
με πράσινα παπούτσια

Σπορτέξ, γιατί η αστυνομία απαιτεί ακρίβεια στις περιγραφές (μην την πληρώσει και κανένας άσχετος).
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.

banned8

• Jr. Member
  • **
Αφού το αποδομήσατε κιόλας κι αυτό το νήμα, ας βάλω κι εγώ την politically incorrect αφίσα μου.

Oblitron

• Full Member
Σπορτέξ, γιατί η αστυνομία απαιτεί ακρίβεια στις περιγραφές (μην την πληρώσει και κανένας άσχετος).
Ασφαλώς, διότι η αναγνώριση των δραστών δεν είναι Τροχός της Τύχης! (Αν και θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι "Όποιος προλάβει πρώτος", με τον Όμηρο Αθηναίο, το 'πιασες μεγάλε-μεγάλε;) Έχει γραφτεί και σχετικό βιβλίο, το οποίο θα μεταφραστεί στην αυθεντική γλώσσα των Flintstones και θα διανεμηθεί στην Ελληνική Αστρονομία.

Search Tools