Θέλει κανείς να δει τους The Beatles Live Tribute Band;

spiros · 12 · 3960

spiros

• Administrator
  • Hero Member
  • point d’amour
Σκέφτομαι να πάω σήμερα.

Το συγκρότημα The Beatles Live Tribute Band θα εμφανιστεί πλαισιωμένο από πνευστά και έγχορδα μουσικά όργανα, ανεβάζοντας στη σκηνή του Ζυγού δεκαεπτά μουσικούς.

Θα ακουστούν μερικές από τις επιτυχίες των σκαθαριών όπως: Love me do, I want to hold your hand, Can"t buy me love, Yesterday Let it be, Helter Skelter, Yellow submarine, I should have know better, Nowhere man, Come together, The long and winding road, When I’m 64, Lucy in the sky with diamonds, Because, Drive my car, Help, Norwegian wood, Hey Jude, We can work it out.

Ειδικά για τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου, με αφορμή τη συμπλήρωση 25 χρόνων από τη δολοφονία του John Lennon στην Νέα Υόρκη, το συγκρότημα θα παρουσιάσει ένα μικρό αφιέρωμα στον ιδρυτή των Beatles με τη φιλική συμμετοχή των Ν. Πορτοκάλογλου, Λ. Μαχαιρίτσα, Β. Καζούλη κ.ά.

http://www.in.gr/agenda/AgendaEvent.asp?lngAgendaID=65299&strSDate=5/12/2005&strEDate=5/12/2005

Cafeeine

• Newbie
  • *
  • Με αγάπη για τα καφεϊνοπαράγωγα
Σε ευχαριστώ που το έφερες στην αντιληψή μου Σπύρο. Το συγκρότημα είναι φοβερό στις εκτελέσεις του.  Το έχω δει μια φορά ζωντανά

Θα το ήθελα πολύ να πάω. (Να δούμε τι θα φέρει το πρωί.)

Βέβαια έχουν άλλες 3 παραστάσεις στον Δεκέμβρη.

Γριμανέλης Γιώργος

spiros

• Administrator
  • Hero Member
  • point d’amour
'Οντως, η διαφορά είναι ότι:

Ειδικά για τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου, με αφορμή τη συμπλήρωση 25 χρόνων από τη δολοφονία του John Lennon στην Νέα Υόρκη, το συγκρότημα θα παρουσιάσει ένα μικρό αφιέρωμα στον ιδρυτή των Beatles με τη φιλική συμμετοχή των Ν. Πορτοκάλογλου, Λ. Μαχαιρίτσα, Β. Καζούλη κ.ά.

banned13

• Hero Member
Πολύ θα ήθελα να τους δω. Άκουσα στο ραδιόφωνο προχθές ένα δείγμα και μου άρεσε πολύ.
Για απόψε είμαι έτοιμη, αρκεί να βρούμε εισιτήρια.
Ποιος άλλος;

spiros

• Administrator
  • Hero Member
  • point d’amour
Εγώ έχω κλείσει ήδη τραπέζι για δύο άτομα (20 ευρώ έκαστος) και πρέπει να είμαστε εκεί στις 9.30. Όσοι άλλοι πιστοί, προσέλθετε.

banned13

• Hero Member
Εννοείς να κλείσουμε ο καθένας χωριστά το τραπέζι του, σωστά;

spiros

• Administrator
  • Hero Member
  • point d’amour

banned13

• Hero Member
Ευχαριστώ πολύ που μ' έβγαλες από τον κόπο!
Θα είμαι μπροστά στον Ζυγό στις 9.25!

banned13

• Hero Member
H ορχήστρα ήταν καταπληκτική!
Περάσαμε θαυμάσια.
Ο Σπύρος που είναι πιο εύγλωττος θα πει περισσότερα.

Search Tools