Διαγραφή post

fibsss · 5 · 2813

fibsss

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Γεια χαρά!
Θα ήθελα να σβηστεί το ένα και μοναδικό post μου παρακαλώ. Δεν βρίσκω κάποια σχετική επιλογή.
Επίσης δεν βρίσκω ούτε τη δυνατότητα διαγραφής λογαριασμού.

Ευχαριστώ


Frederique

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 80202
    • Gender:Female
  • Creative, Hardworking and Able!


fibsss

  • Semi-Newbie
  • *
    • Posts: 2
Στο post που επιθυμώ να σβηστεί (20/7/11) δεν εμφανίζεται η επιλογή διαγραφή/τροποποίηση. Θα ήθελα να διαγραφεί αν είναι δυνατόν από κάποιον συντονιστή.
Απ'ό,τι καταλαβαίνω εγώ δεν έχω πια τη δυνατότητα να το κάνω.

Ευχαριστώ


cataplum

  • Newbie
  • *
    • Posts: 64
    • Gender:Female
Καλησπέρα.

Δεν ξέρω αν εγώ είμαι χαζώ ή απλώς δεν έχω κοιτάξει καλά, αλλά έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με τον/την fibsss. Κατα λάθος άνοιξα νέο post αντί να απαντήσω σε ένα προηγούμενο, κοιτάω εδώ και 20 λεπτά και δεν μπορώ να βρω πουθενά το Delete. Αναγκάστηκα να τροποποιήσω όλο το μήνυμα (το οποίο από μόνο του έτσι κι αλλιώς φαίνεται τελείως άτοπο και γελοίο), γιατί δεν μου έμενε τίποτα άλλο να κάνω. Διάβασα και το αρχείο βοηθείας, το οποίο όμως καθόλου δεν με βοήθησε, αφού απλώς λέει να πατήσω το Delete!!

Προσπάθησα να επικοινωνήσω με τους moderators, αλλά ούτε καν έβρισκα ποιοι ήταν για το συγκεκριμένο board, και όταν προσπάθησα να επικοινωνήσω με έναν κάποιον άλλο Moderator, προφανώς δεν μπορούσα να δω το προφίλ του, άρα ούτε και να του στείλω μήνυμα!

Κι αναρωτιέμαι: γιατί είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να διαγράψει κάποιος το post του;

Συγνώμη αν είμαι απότομη, αλλά είμαι λίγο εκνευρισμένημε όλο το θέμα, γιατί μόλις έχασα μισή ώρα και τελικά ούτε άκρη δεν έβγαλα...

Θα ευγνωμονούσα μία απάντηση...



spiros

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 854562
    • Gender:Male
  • point d’amour
Διάβασε τους κανόνες [στο τέλος], τους οποίους πρέπει να διαβάζει όποιος συμμετέχει στο φόρουμ και η ανάγνωσή τους είναι προϋπόθεση κατά την εγγραφή:
https://www.translatum.gr/forum/index.php?topic=35.0

Δεν επιτρέπεται διαγραφή μηνυμάτων εκτός αν συντρέχει σοβαρός νομικός λόγος, αλλιώς αλλοιώνεται το κάθε θέμα και ευτελίζεται ο κόπος όσων απάντησαν στο ερώτημα.

Quote
The Translatum Greek Translation Forum Administrators and Moderators reserve the right to edit/delete any posts/topics they consider inappropriate for this forum and to ban offenders without the obligation to give an explanation. They have no obligation to delete any messages and members are not allowed to ask for deletion (especially if they have been banned) unless there is a proven, major legal problem. By posting on this forum, you agree that you do so out of your own free will; you do not infringe upon someone else's copyright; and you will not make any claims for deletion. Also, as this is a moderated forum, Administrators and Moderators reserve the right to edit the message subjects, contents and polls so as to improve and clarify. Moreover, they reserve the right to change or alter these rules at any time. Anything not expressly covered in these rules is subject to an Administrator / Moderator's approval. An Administrator and/or Moderator's word is final.
« Last Edit: 12 Aug, 2011, 17:52:58 by spiros »


 

Search Tools