Κέντρο Ανατολικών Γλωσσών (και Πολιτισμού)

FoReIgNeR · 21 · 10143

tateisukan

• Semi-Newbie
  • *
Foreigner!!

Έχω νέα, αλλά δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα! Βρήκα τον καθηγητή που δίδασκε στο ΚΑΓΠ (τώρα πλέον δεν διδάσκει) και θα τον συναντήσω σύντομα! Αν μπορείς να μου στείλεις εσύ μήνυμα κι εγώ να σου απαντήσω, να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες για να μην ανακοινώνω εδώ τιμές κτλ!

^^!!!!

FoReIgNeR

• Sr. Member
ΟΚ, βρήκαμε λύση επικοινωνίας.
Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή περί ηλεκτρονικών διευθύνσεων αλληλογραφίας :)
« Last Edit: 11 Sep, 2008, 23:26:02 by FoReIgNeR »
And my heaven is wherever you are ...

tateisukan

• Semi-Newbie
  • *
Το σημείωσα θα σου γράψω asap! Οπότε ο συντονιστής μπορεί να σβήσει τα τρία τελευταία ποστ ώστε και η διεύθυνση να μη φαίνεται, και το νήμα να μην φαίνεται to be continued σε προσωπικό μήνυμα. Αν κάποιος επίσης ενδιαφέρεται, θα δει τα προηγούμενα και θα μας ρωτήσει!

:)

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Καλημέρα, παιδιά.

Έτσι όπως εμφανίζεται τώρα η διεύθυνση δεν υπάρχει κίνδυνος. Καλό θα είναι να αποφεύγετε να τη δίνετε ατόφια (δηλαδή όχι ΧΧΧ@otenet.gr, αλλά XXX στην otenet.gr).

Επίσης, αν το μέλος επιτρέπει την πρόσβαση στη διεύθυνση του ηλεκτρονικού του ταχυδρομείου, κάτω από την αβατάρα του εμφανίζεται ένα άσπρο φακελάκι. Μπορείτε να το χρησιμοποιείτε για να επικοινωνήσετε μαζί του.
« Last Edit: 11 Sep, 2008, 10:38:55 by wings »

deadcandance

• Semi-Newbie
  • *
Καλησπέρα γνωρίζετε μήπως τιμές και για την Αραβική Γλώσσα; στο ΚΑΓ; μπορείτε αν μου στείλετε pm;

aroto

• Semi-Newbie
  • *
Με ενδιαφέρει κι εμένα πάρα πολύ η αραβική γλώσσα για το ΚΑΓ. Γνωρίζει κανείς τιμές; Φίλε άμα είναι να πάμε μαζί.

Search Tools