Τι υπολογιστή διαθέτετε;

spiros · 44 · 20236

Poll

Τι υπολογιστή διαθέτετε;

Φορητό
7 (14%)
Σταθερό
16 (32%)
Και τα δύο
27 (54%)

Total Members Voted: 47

zephyrous

• Hero Member
Ζωντοχοίρος; (Αυτό θα εμφανιστεί και στο google, έτσι;) :))
Πάει κι αυτό το θέμα! Πφ! :)
« Last Edit: 03 Aug, 2006, 01:40:43 by zephyrous »

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Πάει καιρός τώρα που την ήθελες τη λέξη στο γκουγκλ, ε; Το λύσαμε το θέμα σου.:-)))))))))))))))

zephyrous

• Hero Member
Θέλω και το "ζωντοχοίρα"! Και μην το ξεχάσω: αγαπητέ φίλε αναγνώστη, πρόκειται για λάθος! Το σωστό είναι... ζωντοχείρα. :)

elena petelos

• Hero Member
  • Qui ne dit mot consent.
Της εύχομαι να μάθει καλά φινλανδικά, όσο γίνεται πιο σύντομα, γιατί οι Φινλανδές αποτελούν δικό μου διακαή πόθο εδώ και 15 χρόνια. :))

Μικρό μου, δεν ξέρεις τι λες. Μπερδεύεις τις Φινλανδεζούλες με τις Ολλανδεζούλες και τα Σουηδά. :)
Οι Φινλανδοί... είναι ένα άλλο θέμα (εξίσου κακό) με ελάχιστες εξαιρέσεις. Αλλά εξαιρέσεις της τάξης του "κάτι άλλο" όταν πέσει κανείς σε εξαίρεση.
 Περισσότερα post-S/S γι'αυτό. :-)
Δεν θα γίνω; Θα γίνω! Και τότε θα δεις...
Με απογοητεύεις τρελά. Είχα high hopes ότι είσαι κατά του θεσμού.
:)))

FoReIgNeR

• Sr. Member
Οι Φινλανδοί... είναι ένα άλλο θέμα (εξίσου κακό) με ελάχιστες εξαιρέσεις. Αλλά εξαιρέσεις της τάξης του "κάτι άλλο" όταν πέσει κανείς σε εξαίρεση.

Ζατί καλέ; Ποιος σε πίκρανε να τον δείρω; Υπάρχουν εκλεκτά φινλανδικά "προϊόντα" για όλους, αρκεί να ξέρεις πώς να τους φερθείς.

Σημείωση: Ζητώ ειλικρινή συγγνώμη για το επανειλημμένο off topic μου, θα προσπαθήσω να μη ξαναγίνει.
« Last Edit: 03 Aug, 2006, 23:53:24 by FoReIgNeR »
And my heaven is wherever you are ...

elena petelos

• Hero Member
  • Qui ne dit mot consent.
Ζατί καλέ; Ποιος σε πίκρανε να τον δείρω; Υπάρχουν εκλεκτά φινλανδικά "προϊόντα" για όλους, αρκεί να ξέρεις πώς να τους φερθείς.

Σημείωση: Ζητώ ειλικρινή συγγνώμη για το επανειλημμένο off topic μου, θα προσπαθήσω να μη ξαναγίνει.
:))) Μιλάω για εμφάνιση. Μόνο. Ο καλύτερος μου φίλος (15 χρόνια) ο μισός Φινλανδός, αλλά αποτελεί εξαίρεση (είναι ωραίο παιδάκι, τι να κάνουμε), το υπόλοιπο Suomi-lala-land, ε... δεν έχει ό,τι ωραιότερο εκεί ψηλά. :)))) To πράσινο φρύδι είναι κάπως... :)))
Εξαιρετικά πραγματικά. Ευτυχώς υπάρχουν και τα Finlandia (όχι "η") chronic obsession, etc.

:))

zephyrous

• Hero Member
To πράσινο φρύδι είναι κάπως... :)))

Ναι, μας έπεισες τώρα! Πράσινο φρύδι, κόκκινο μάγουλο, ξανθό μαλλί... Φινλανδία είπαμε, όχι Φρουτοπία. :))

FoReIgNeR

• Sr. Member
:))) Μιλάω για εμφάνιση. Μόνο. Ο καλύτερος μου φίλος (15 χρόνια) ο μισός Φινλανδός, αλλά αποτελεί εξαίρεση (είναι ωραίο παιδάκι, τι να κάνουμε), το υπόλοιπο Suomi-lala-land, ε... δεν έχει ό,τι ωραιότερο εκεί ψηλά. :)))) To πράσινο φρύδι είναι κάπως... :)))
Εξαιρετικά πραγματικά. Ευτυχώς υπάρχουν και τα Finlandia (όχι "η") chronic obsession, etc.
:))

Τελικά δεν θα αποφύγω γι'άλλη μια φορά να μιλήσω εκτός θέματος. Φτιάξτε μου ειδικό θέμα για Φινλανδούς και θα σας δείξω εγώ ομορφιά! Έχω ντοκουμέεεντααααααααα :)

zephyrous

• Hero Member
Μην ανησυχείς! Όσα θέματα υπάρχουν και είναι μεγαλύτερα της σελίδας, είναι σίγουρο ότι περιέχουν τα πιο άκυρα και άσχετα σχόλια που έχεις δει ποτέ σου. Οπότε... ανοίγεις νέο θέμα, μπας και δούνε τίποτα τα ματάκια μας. Κι άσε την Petelos να χτυπιέται και να νομίζει ότι έχουν λαχανί φρύδι οι Σουόμες κι οι Σουόμισσες. Άνοιξε τα χαρτιά σου τώρα! Ο λαός ζητάει ντοκουμέντα! :))

σα(ρε)μαλι

• Hero Member
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
Εγώ έχω κάτι ντοκουμέντα από βοσκούς ταράνδων και μεθυσμένους αγιοβασίληδες -δεν νομίζω να σε πολυενδιαφέρουν.
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.

FoReIgNeR

• Sr. Member
Ο λαός ζητάει ντοκουμέντα! :))

Λαέ "μου", οι επιθυμίες σου διαταγή! Όσοι πιστοί προσέλθετε (και προσφέρετε ό,τι επιπλέον καλό διαθέτετε).

Tess

• Jr. Member
  • **

shagrathi

• Repent my friends and shall you be saved.
  • Newbie
  • *
  • From: Melbourne, FL, USA
Έχω και σταθερό και φορητό. Ο σταθερός είναι για το σπίτι, ο φορητός είναι για τη δουλειά, το σχολείο, πλέον και οι laptop πιάνουν ταχύτητες σταθερών, το desktop μου είναι διπλοπύρηνο στα 2.2 GHz(AMD) και το laptop διπλοπύρηνο στα 2.0 GHz(Intel) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Για το πληκτρολόγιο του laptop επειδή διάβασα ότι κάποιος δεν το μπορεί, υπάρχει πληκτρολόγιο φορητό, το οποίο όμως διπλόνει σαν χαρτί είναι σχεδόν 0.5", πολύ λεπτό και χωράει άνετα μέσα στην τσάντα του laptop. Στην Ελλάδα δεν ξέρω σε τί τιμές και αν έχουν τέτοιου είδους πληκτρολόγια, πάντος στο e-Bay το είχα πάρει καινούριο $5.
...In return you owe me nothing.

Search Tools