Σας "κρασάρει" κι εσάς ο browser με το Gmail (FF3.5, Opera 10, IE 7);

elmak · 6 · 1387

elmak

• Full Member
  • Eleni Makantani
Γεια σας,

Την τελευταία ώρα άρχισε να κρασάρει ο Mozilla 3.5 (ανοιχτές 6 καρτέλες, μεταξύ των οποίων το Gmail). Κάπου είχα διαβάσει παλιά ότι το Gmail έκανε κάτι τέτοια κόλπα στο Mozilla. Γι' αυτό κατέβασα τον Opera 10, άνοιξα τις καρτέλες μου (εκτός από το Gmail) και δούλευε κανονικά. Ανοίγω το Gmail, παγώνει ο Opera. Κάνω το ίδιο στον ΙΕ, παγώνει κι αυτός. Ανοίγω ξανά το Mozilla χωρίς το Gmail, παίζει κανονικά. Ανοίγω το Gmail, παγώνει.

Μήπως το έχει παρατηρήσει αυτό και κάποιος άλλος;
« Last Edit: 20 Sep, 2009, 17:52:46 by elmak »

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Ναι, τον τελευταίο μήνα μού κάνει κι εμένα τέτοια κόλπα.

elmak

• Full Member
  • Eleni Makantani
Όχι, εμένα σήμερα άρχισε. Βέβαια, χρησιμοποιώ μόνο Mozilla και από τότε που εγκατέστησα την έκδοση 3,5 (είχα την έκδοση 2 ως τον περασμένο μήνα) κρασάρει κάνα δυο φορές τη μέρα. Σήμερα όμως δεν μπορώ να έχω καθόλου ανοιχτή την καρτέλα με το Gmail. Για παράδειγμα τώρα που ήρθε η ειδοποίηση για την απάντησή σου έπρεπε να κάνω επανεκκίνηση το Mozilla για να συνεχίσω...

Ion

• Hero Member
  • 1. Διατήρηση ψυχραιμίας 2. Αξιολόγηση βλάβης
Έχω την έκδοση 3.5.3 και μέχρι σήμερα δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τον Mozilla Firefox.

Σε παλαιότερη έκδοσή του όντως "έπεφτε" όταν προσπαθούσα να ακούσω και ραδιόφωνο από κεντρική Ευρώπη.
There is no prosthetic for an amputated spirit
Lt Col Frank Slade (Al Pacino, Scent of a woman)

Frederique

• Hero Member
  • Creative, Hardworking and Able!
Καλησπέρα. Εγώ πάντως δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

Μια φιλική παρατήρηση: Μήπως θα έπρεπε να διευκρινίσεις για ποιους φυλλομετρητές μιλάς και στο θέμα έτσι ώστε να απαντήσουν κι άλλοι; Μην βλέπεις ότι οι περισσότεροι από μας χρησιμοποιούν Mozilla Firefox, Opera, κτλ. Υπάρχουν ορισμένοι που χρησιμοποιούν τον ΙΕ. Καμιά φορά και εγώ λόγω εργασίας και επιθυμίας πελατών.
Communicate. Explore potentials. Find solutions.

Search Tools