Καλέ τι έπαθε το e-mail account?

Offline F_idάνι

• Hero Member
Προσπαθώ να κάνω attachments στο email που θέλω να στείλω και αυτό τεμπελιάζει, ή έτσι φαίνεται τουλάχιστον. Το μενού της κατάστασης παραμένει ακίνητο σαν ταινία του Αγγελόπουλου. Στο τέλος μου βγάζει ένα μήνυμα ότι υπήρξε πρόβλημα (άντε!!!) στο μήνυμά μου και να προσπαθήσω σε μερικά λεπτά, λέει, ή να κάνω, λέει, refresh ή reload ή να ξανακάνω login και αν δε λυθεί το πρόβλημα να στείλω αναφορά. Εγώ έκανα refresh (αν το reload είναι να κλείσεις το browser και να τον ξανανοίξεις, το έκανα και αυτό, και στους δύο browsers), και όταν προσπάθησα να κάνω sign out και ξανά sign in μου έβγαζε κάτι μηνύματα ότι ο λογαριασμός μου έκλεισε, και κόντεψα να πάθω συγκοπή! Μετά εμφανίστηκε ως δια μαγείας ο λογαριασμός και μάλιστα με νέο email μέσα (γνωστό). Το σκανάρισμα με το AVG δε μου βγάζει τίποτε, αλλά τώρα που θυμάμαι, πριν από κάνα δυο μέρες, με το που άνοιξα τον υπολογιστή μου έβγαλε ένα μήνυμα-ψείρα στο κάτω μέρος της οθόνης ότι κάτι τρέχει στο winlog.exe, winlogin.exe, winlogon.exe, θα σας χαμογελάσω :-)
Θα πεθάνει γιατρέ;

Offline user2

• Hero Member
Διορθώθηκε τελικά; Αν όχι, για ποιο πρόγραμμα ταχυδρομείου μιλάς; Μάλλον θα ήταν προσωρινά μη διαθέσιμο. Επίσης, μπορεί εκείνη την ώρα να γινόταν κάτι αυτόματο στον πισί σου (π.χ. αυτόματη ενημέρωση των παραθύρων) που να σου έτρωγε όλο -μα όλο- το εύρος ζώνης.

reload είναι η ανανέωση / refresh της οθόνης του browser, (συνήθως με F5)

Offline F_idάνι

• Hero Member
Για το yahoo μιλάω. Ακόμη κάτι χαζά μου κάνει, δε με αναγνωρίζει αμέσως. Δεν προσπάθησα σήμερα να επισυνάψω τίποτε, το άφησα μήπως και του περάσει. Και η αδερφή μου αυτό για το server μου είπε, γιατί τα στοιχεία από το pc, λέει, φεύγουν κανονικά, στο δρόμο είναι το πρόβλημα. Προς το παρόν έσωσα διευθύνσεις και αρχεία, και δημιούργησα καινούριο, πάλι στο yahoo, αχρείαστο να'ναι. Αυτό με το εύρος ζώνης λίγο με τρόμαξε, να σου πω, μήπως έχει σχέση με τη μνήμη; Πάω να τρέξω το αντι spy. Thanks, ησύχασα λίγο που δε μίλησες για τίποτε ''θανατηφόρο''! :-)

Offline user2

• Hero Member
έστειλα από τη yahoo.com διεύθυνση που διατηρώ ένα βιντεάκι και ένα mp3 (συνολικά 6ΜΒ) σε άλλη διεύθυνσή μου και όλα καλά.

Ξεκίνα με τα βασικά, με καθάρισμα της προσωρινής μνήμης του brοwser (ψάξε στα options). Η άλλη μνήμη (του μηχανήματος) δεν έχει καμία σχέση. Υποθέτω ότι δεν έχεις γεμίσει το γραμματοκιβώτιό σου (άρα να αρνείται να γεμίσει ακόμα περισσότερο)...

Offline F_idάνι

• Hero Member
Εντάξει είναι το γραμματοκιβώτιο. Αυτό που με απασχολεί είναι ότι μου κάνει το ίδιο και στο firefox και στον Explorer. Και γω μόλις έστειλα mp3 και ήταν εντάξει. Λες να μη γουστάρει το excel; Μικρούλι είναι το καημένο....κάτι ψιλά Κb μόνο. Άδειασα τα προσωρινά αρχεία, λανθάνοντα αρχεία ελπίζω να τα λένε στο firefox. Βαρέθηκα, θα κάνω αλλαγή στο αρχείο μήπως και τα καταφέρει. Τα προσωπικά δεδομένα να μην τα πειράξω, ε;  :-}
ΥΓ: Στο yahoo.co.uk γίνονται όλα αυτά.

Search Tools