Αναστασία, Χάπι Μπάρμπιντέι

Πρωτέαs

• Hero Member
  • Χορέψετε, χορέψετε, παπούτσια μη λυπάστε!
Κουκλίτσααααααααα!!!!!!

Χρόνια πολλάααααα!!!!!!

Να τις 1000σεις!!!!!!!!!!!*

*(τις barbie εννοώ) :-ΡΡΡΡΡ

Φιλάκια! ! !

Στην υγεία της γενεθλιούσης και στην υγεία παντών και παξών των ρωσιών! Κορακοζώητη!

« Last Edit: 18 Apr, 2007, 01:58:51 by Πρωτέαs »
Το ότι κάποιοι ζουν στον ίδιο χώρο, δεν σημαίνει ότι ζουν και στον ίδιο χρόνο ή τουλάχιστον ότι βιώνουν τον χρόνο με τον ίδιο τρόπο. Αυτό δεν κάνει τον κόσμο χειρότερο, απλώς πιο πολύπλοκο. σα(ρε)μάλι

14.   Ναι, βεβαίως. Σων, φέρε τα λεφτά του Ανθόνιο.

F_idάνι

• Hero Member
Εδώ, παρακαλώ, ό,τι έχετε ευχαρίστηση για τα γενέθλια της Αναστασίας μας.

eirini

• Sr. Member
Εγώ θα ευχηθώ θέλω δε θέλω, γιατί δέχτηκα απειλές σήμερα το απόγευμα!

Χρόνια πολλά, Σασσουλίνι, με υγεία, στιγμές ευτυχισμένες, επιτυχίες και τα μυαλά στο κεφάλι!!! (και στα κάγκελα, άμα λάχει!)
« Last Edit: 18 Apr, 2007, 01:34:45 by eirini »
If you cant appreciate what youve got, youd better get what you can appreciate. - Bernard Shaw

banned8

• Jr. Member
  • **

Μάζευε φιλάκια και καρδούλες. Μάζευε! Μάζευε σού λέω!

bettyrevelioti

• Jr. Member
  • **
Σειρά μου τώρα...!

Αναστασία, σου εύχομαι Χρόνια καλά, πολλά, τρελά, μοναδικά!

Φιλιά,
Μπέττυ
Betty Revelioti
Dreaming in a kind of way that a dream is always born

F_idάνι

• Hero Member
Χρόνια πολλά, Αναστάζια, και Μπάρμπι πολλές, και χαρές πολλές :-)

wings

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Vicky Papaprodromou
Ανάστο, είμαι σίγουρη ότι θα μείνεις για πάντα το πιο πικάντικο φατσουλίνι της πόλης!

Μην αλλάξεις τίποτα, μην πετάξεις τίποτα - κράτα αυτή τη χρυσή καρδιά και να 'σαι σίγουρη ότι η καινούρια χρονιά που μόλις ξεκίνησε στη ζωή σου θα σου φέρει όλα όσα λαχταράς γιατί το αξίζεις. :-)

σα(ρε)μαλι

• Hero Member
  • Σταβανγκεριανό μου έαρ
DIRTY THIRTY, DIRTY THIRTY, DIRTY THIRTY

Τα καλύτερα μέχρι τα επόμενα.
I can live everywhere in the world, but it must be near an airport -and a pharmacy, I would add.

Δεν είναι ο ύπνος της λογικής που γεννάει τέρατα, αλλά ο άγρυπνος ορθολογισμός που πάσχει από αϋπνίες.

sopherina

• Full Member
  • Η θάλασσα ήρθε ψαρεύοντας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ!
Θα τα πούμε κι από κοντά, δεσποινίς μου, αλλά μέχρι τότε, πάρε την παραπάνω ευχή που φτάνει ως εσένα μέσ' απ' τον Ωκεανό της Πληροφορίας! Θα τα πούμε από κοντά! Φιλάκια!
"Δεν χρειάζονται επιχειρήματα για ν' αλλάξει ο κόσμος!" Ν.Π.

Σουρπουίτσα

• Dolce far niente...!
  • Sr. Member
  • Whatevah...
Αναστασία, σου εύχομαι κι εγώ χρόνια πολλά και ευτυχισμένα. Να είσαι πάντα καλά και να μην ξεχνάς να (χαμο)γελάς. :)
Στο ίντερνετ όλα διίστανται.
W4tt4n4b3

Αλ.

• Hero Member
  • This b0dy is y0ung but my sp1r1t's 0|d...
Αναστασία, εύχομαι να συνεχίσεις να έχεις την ζωντάνια και την καλή διάθεση που είχες όσες φορές σε είδα από κοντά και να μοιράζεις θετική ενέργεια στο χώρο και στους ανθρώπους γύρω σου...
Χρόνια καλά...

*ελπίζω να πέτυχα την απόχρωση...αν όχι, always there's a next time...
"I like to remember things my own way. Not necessarily the way they happened"
Member of elites only...just like Mus1ca||

Anastasia

• Anastasia Giagopoulou
  • Hero Member
  • Set goals, Work hard!
Με συγκινήσατε!!!!!!!!! ;-))))

Σταύρακα: Είσαι άπαιχτη!!! Α! Αυτή τη μπάρμπι τη θέλω!!! ;-)))
Εφούλα: Να είσαι πάντα καλά, ευχαριστώ!!!
Ρηνιώ: Αυτό θα πει αγάπη! Χωρίς να σε απειλήσω τηλεφωνικά μπήκες και ευχήθηκες!!! Μπράβο!!! Μάκια
Θειούλης: Μαζεύω όλα τα φιλάκια και τις καρδούλες, σου λέω! Ευχαριστώ πολύ, θειούλη!! Κυρίως σε ευχαριστώ γιατί κάθε κουβέντα σου με κάνει καλύτερη. ;-)
Μπέττυ: Ευχαριστώ πάρα πολύ, κούκλα. Να είσαι πάντα καλά.
Φτερωτή: Είμαι τόσο τυχερή που σε γνώρισα. Είσαι θησαυρός για όποιον σε έχει στον κόσμο του... Μόνο μην τα χώνεις κάθε τρεις και λίγο!!! (Να το ελαφρύνω λίγο γιατί θα μας πάρουν τα ζουμιά!!!)
Σα(ρε)μαλι: Πολύ γέλασα με το μηνυματάκι! Ευχαριστώ πάρα πολύ! Να χαίρεσαι το κουκλάκι σου!
Σοφερίνα: Αγαπημένη, ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!
Βαλ: Ευχαριστώ πάρα πολύ, κούκλα μου. Θα προσπαθήσω να μην το ξεχνώ ποτέ! ;-)
Βατούλη: Η απόχρωση δεν έτυχε, πέτυχε!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια. Ξέρω ότι τα εννοείς και με τιμάς ιδιαίτερα. (Τιιιι;;;; Δεν τα εννοείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;) ;-))))))))
Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Ειλικρινά νιώθω πολύ τυχερή που σας γνώρισα και περήφανη που μπορώ να σας αποκαλώ φίλους μου. Εύχομαι να γνωρίσω και τους υπόλοιπους κάποια στιγμή.

Και να θυμάστε... Σας αγαπώ!!! (Για να θυμούνται οι παλιοί! Ποια το έλεγε τούτο;;;;) ;-))))
"Only Love can leave such a... Mark!"

mousafiris

• Sr. Member
  • Περικλής ο καλοκαιρινός
Χρόνια πολλά Αναστασία και μεταφράστρια από και σ' όλες αυτές τις γλώσσες!!!

Gelukkige Verjaarsdag, Gëzuar Ditëlindjen, Aleut Raazdinyaam ,Ugutaa   (kul sana wa inta tayyeb), كل سنة و انت طيب(kul am wa inta bihair) كل عام و أنت بخير
  (kull sana wa inta tayyib >m, kull sana wa inti tayyiba >f) كل سنة و إنت طيّب
r (wa inta tayyib >m, wa inti tayyiba >f) و إنت طيّب, Ծնունդը շնորհավոր (Tsnundĕ shnorhavor), Ti multsã-anji! Uràri cu-ucazea-a dzuùãljei di-aflari, Ad gününmübarək,Zorionak zuri, З днём нараджэння (Z dniom naradžennia), সুভজন্মদন্ (subho janmadin), Sretan rođendan, Deiz ha bloaz laouen, Kalz a vloavezhioù all, Честит рожден ден (Čestit rožden den),Per molts anys, Bon aniversari,Moltes Felicitats, Maayong pagsaulog sa adlaw nga natawhan,
 Deeqhal xyyl vinde, 生日快樂 (sàangyaht faailohk), 生日快樂 (sang niyt khwài lók),
生日快樂 (Sen-jít khoài-lók),生日快樂 [生日快乐] (shēngrì kuàilè), 生日快乐 (sinni kualoq),Penn-bloedh Lowen, Pedn bluth looan tha whye, Sretan rođendan ,Všechno nejlepší k narozeninám! ,Tillykke med fødselsdagen, (ufaaveri ufandhuvaheh) އުފާވެރި އުފަންދުވަހެއް, Gefeliciteerd met je verjaardag, Gelukkige verjaardag, Fijne Verjaardag,
Van Harte Gefeliciteerd [met je verjaardag], Feliĉan naskiĝtagon, Feliĉan naskiĝfeston, Palju õnne sünnipäevaks
Hyvää syntymäpäivää Flemish Gefeliciteerd met je verjaardag, Joyeux anniversaire
Bon anniversaire Bonne fête (in Quebec), Lá Breithe Sona Duit, Laa-ruggyree sonney dhyt, Là breith sona dhuit/dhuibh, გილოცავ(თ) დაბადების დღეს (gilocav(t) dabadebis dġes), Alles Gute zum Geburtstag, Herzlichen Glückwunsch zum Geburstag ,(Yom Huledet Sameakh) יום הולדת שמח ,(janmadina mubārak ho),
   (sālgirah kī hārdik śubhkāmnāyeṅ), Boldog születésnapot, Til hamingju með afmælið, Bona / Felica nasko-dio, Selamat ulang tahun, Felice anniversario, Buon compleanno お誕生日おめでとうございます (otanjōbi omedetō gozaimasu),
Bouôn annivèrsaithe ,Туған күнің құтты болсын! (Twğan küniñ quttı bolsın!) -
Туған күніңіз құтты болсын! (Twğan küniñiz quttı bolsın!) -
qoSlIj DatIvjaj, 생일축하합니다 (saengil chukha hamnida) ,Felix dies natalis, Felix sit natalis dies, Apsveicu dzimšanas dienā Limburgish Gelökkige verjaordaag,
(Festoy Nensktag), Sveikinu gimtadienio proga terjbe.ui ,E schéine Gebuertsdag
Selamat hari jadi, Selamat hari lahir, Janma Dina Ashamsakal, (vāḍhivsācyā hārdik śubhecchā), Tєрсєн єдрийн баяр хvргэе (Tersen edriin bayar hurgeye),
La mulţi ani, С днем рождения (S dniom roždenija), Erathie'hyavras), Nostor veren ,
Všetko najlepšie (k narodeninám), Vse najboljše za rojstni dan, ¡feliz cumpleaños!,
Grattis på födelsedagen, Maligayang kaarawán, สุขสันต์วันเกิด (sook sun wan gerd),
Doğum günün kutlu olsun, Многая Літа (Mnohaja Lita) = "Many Years",
З днем народження (Z dnem narodžennia) ,(sālgirah mubarak) سالگِرہ مبارک
Tug'ilgan kuningiz bilan tabriklayman, Chúc mừng sinh nhật, Motöfadeli yofik
Penblwydd Hapus, Ube nemini yokuzalwa emnandi, A freylakhn geburtstog / mazl-tov tsu dayn geburtstog, Usuku lokuzalwa olumnandi
We shall not cease from exploration
And the end of all our exploring
Will be to arrive where we started
And know the place for the first time.

auditor

• Hero Member
Κυρία μου, (madame)

χρόνια σας πολλά!

(Απλές ευχές. Μετά από όσα προηγήθηκαν, τι να πω κι εγώ, ο φτωχός καραγκιοζάκος;)

Από καρδίας πάντως
Nick Roussos

NadiaF

• ناديا فامي
  • Hero Member
  • Γιατί να το κρύψω; Ναι, είμαι μία φελάχα!

Πολλές ευχές, Αναστασία γλυκειά, για τα γενέθλιά σου!

Εύχομαι να περιστοιχίζεσαι πάντα από ανθρώπους που θα σε αγαπούν, θα σε καταλαβαίνουν και θα νοιώθουν τις ευαισθησίες σου. Εύχομαι να έχεις μία υπέροχη μέρα σήμερα γιατί σου ανήκει,  και μια υπέροχη ζωή! Να είσαι πάντα καλά, ήρεμη και ευτυχισμένη.

Εύχομαι όλα τ’ αστέρια τ’ ουρανού να ‘ναι χαρές για σένα κι όλες οι στάλες τις βροχής χρόνια ευτυχισμένα.  

Χρόνια πολλά!
Μην κοιμάσαι, είναι επικίνδυνο. Μην ξυπνήσεις, θα το μετανοιώσεις!
Nadia-Anastasia Fahmi

Search Tools